Zamknij

Netflix pokazał zwiastun filmu "W strefie wojny" z gwiazdami Marvela i "Gry o tron". Kiedy premiera?

14.12.2020 16:02
Netflix pokazał zwiastun filmu "W strefie wojny" z gwiazdami Marvela i "Gry o tron". Kiedy premiera?
fot. Jonathan Prime / Netflix

"W strefie wojny", czyli apokaliptyczna wojna od Netflixa. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu z gwiazdami Marvela i "Gry o tron" w rolach głównych. Kiedy premiera filmu "Outside the Wire"?

"W strefie wojny" (w oryginale "Outside the Wire") to nowy film wojenny z elementami science fiction od platformy Netflix. Gigant streamingowy podzielił się właśnie pierwszym zwiastunem nadchodzącej produkcji. Czego dotyczy fabuła "W strefie wojny" i kiedy premiera na Netflix? Szczegóły poniżej.

"W strefie wojny" - zwiastun filmu Netflixa

Zwiastun filmu "W strefie wojny" prezentuje się następująco:

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy dochodzi do niebezpiecznego konfliktu zbrojnego. Protagonistą jest tutaj Harp, android-żołnierz, który z pomocą młodego pilota stara się zlokalizować tajemnicze narzędzie zagłady, zanim dokona tego strona przeciwna. 

Zobacz także

"W strefie wojny" - kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada Mikael Hafstrom, zaś scenariusz napisalRob Yescombe i Rowan Athale. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (znany z roli Sama Wilsona aka Falcona w Kinowym Uniwersum Marvela), Damson Idris ("Black Mirror"), Pilou Asbæk ("Gra o tron"), Emily BeechamMichael Kelly.

Premiera filmu "W strefie wojny" odbędzie się 15 stycznia 2020 roku na platformie Netflix.

Zobacz także