Zamknij

„W tyle wizji”. Pani Jolanta zadzwoniła do Magdaleny Ogórek

Redakcja
19.04.2018 12:08
„W tyle wizji”. Pani Jolanta zadzwoniła do Magdaleny Ogórek
fot. YouTube/W Tyle Wizji

W ostatnim programie „W tyle wizji” do Magdaleny Ogórek zadzwoniła pani Jolanta z Warszawy, która nie kryła pretensji do jakości programu i polityki "paskowej" stacji TVP Info.

W tyle wizji. Pani Jolanta zadzwoniła do Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek dopytała się pani Jolanty, co w takim razie zwróciło jej uwagę.

— Dużo takich nieprawidłowości podajecie państwo, nierzetelnych informacji, zwłaszcza na TVP Info. Przede wszystkim prowadzenie programów przez pana Rachonia, przerywa w połowie wypowiedzi, zwłaszcza posłom opozycji, innym osobom pozwala swobodnie się wypowiadać — powiedziała bez ogródek pani Jolanta.

Prowadzący próbowali zmieniać temat, jednak pani Jolanta kontynuowała. Zwróciła uwagę, że opisywanie na pasku TVP Info Lecha Wałęsy mianem TW Bolka to czysta złośliwość ze strony publicznego nadawcy.

— No, ale co tu jest nie tak? — zapytała zdezorientowana Ogórek. — Można podpisywać na przykład TW Michał, prawda pani Magdaleno? — dopytywała dociekliwa rozmówczyni. — Ale kto to jest TW Michał? — bezrefleksyjnie zapytała Ogórek. — Myślę, że to chyba pani mąż — odpowiedziała pani Jolanta. — Proszę w takim razie o dokumenty i o dowody, bo jeżeli nie, to będziemy się musieli się spotkać w… — wybuchnęła Ogórek.

Słuchaczka nie zamierzała odpuszczać. — Pani mąż, powiedzmy otwarcie, donosił na ludzi. Niech cała Polska się dowie — oznajmiła, nawiązując do rzekomej przeszłości Piotra Mochnaczewskiego, którego nazwisko znalazło się na tzw. liście Macierewicza jako rzekomego tajnego współpracownika służb specjalnych PRL. — To nieprawdopodobne — podsumowała oburzona Ogórek.

RadioZET.pl/SI