Zamknij

Waldemar z "Rolnik szuka żony" odrzucił wszystkie kandydatki. Widzowie są oburzeni

Sylwia Wamej
23.09.2019 12:54
Waldemar z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdenerwował widzów. Wszystko przez to, że mężczyzna odrzucił wszystkie kandydatki.  Po niedzielnym odcinku Waldemar znalazł się w ogniu krytyki fanów. To pierwsza taka sytuacja w programie, w której uczestnik nie wybrał żadnej z kandydatek.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej z kandydatek

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nieźle podpadł niektórym widzom. Wszystko przez to, że na etapie wybierania kandydatek, żadna nie spodobała się 46-latkowi. Co prawda, uczestnik programu zaprosił na spotkanie dwie kandydatki, podczas którego wszyscy grali w rzutki. Choć mężczyzna dobrze dogadywał się z Karoliną, ostatecznie nie wybrał żadnej z pań. Grażyna nie ukrywała, że zachowanie Waldemara jest delikatnie mówiąc - nie na miejscu.

"Zastanawiam się, czy w ogóle szuka kogoś. Może szuka tylko nie wiem, jakie ma wyobrażenia o tej kobiecie. Bo tak na razie to się nie postarał, żeby nam zaimponować. Kobiety trzeba zdobywać, a nie że tylko my mamy skakać koło niego"  - powiedziała Grażyna.

"Rolnik szuka żony". Waldemar w ogniu krytyki

Decyzja Waldemara podzieliła widzów. Zarówno na Facebooku, jak i Instagramie pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, ale też popierających zachowanie mężczyzny."Ale dzban z niego. Cieszcie się dziewczyny ze was nie wybrał. Szkoda was na niego", szkoda, że zajął miejsce innemu rolnikowi.... Ktoś miał szansę poznać miłość, a ten organista zagrał.... na nerwach tylko", chyba pierwszy rolnik który nie wybrał żadnej zaproszonej Pani. Tylko czy on sam wie jakiej kobiety szuka?" - pisali rozczarowani fani.

Inni z kolei stwierdzili, że Waldek postąpił rozsądnie, nie wybierając z żadnej z pań. "Szacun! Uczciwie wobec siebie i innych", "I tak się zachowuje dojrzały mężczyzna. Jeśli nic nie iskrzy to szkoda robić innym złudne nadzieje", "dobrze zrobił. Tu nie było kobiety dla niego" - pisali wielbiciele programu.

To pierwsza taka sytuacja, która miała miejsce w programie. Na razie nie wiadomo, czy Waldemar zostanie w programie, czy odejdzie. Mężczyzna ma nadzieję, że program pomoże mu jednak poznać tę jedyną kobietę.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW