Zamknij

Tomasz Kot u boku amerykańskich gwiazd. Zwiastun thrillera science-fiction „Warning” [WIDEO]

18.10.2021 13:11
Warning - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Anova Pictures

Tomasz Kot w kolejnej zagranicznej produkcji. Polski aktor zagrał u boku hollywoodzkich gwiazd w thrillerze science-fiction „Warning”. Co już wiemy o filmie? Kiedy premiera?

„Warning” Agaty Alexander to kino science-fiction w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadające o nadchodzącym w zatrważającym tempie końcu świata. Mieszkańcy Ziemi dowiadują się, że w stronę planety zbliża się wielka asteroida, która zniszczy życie, jakim je znamy. To sprawia, że grupa bohaterów zaczyna rewidować swoje życiowe wybory i czerpać garściami z czasu, który im pozostał. 

„Nigdy nie czułem się tak bardzo żywy” – usłyszymy w finałowych sekundach zwiastuna z ust bohatera Tomasza Kota.

Film Alexander zapowiada się więc na ciekawą mieszankę gatunkową, w której egzystencjalny dramat mieszać się będzie z kinem science-fiction oraz angażującym thrillerem.

Tomasz Kot w amerykańskim thrillerze – zobacz specjalny klip 

W ramach promocji obrazu, w sieci pojawił się specjalny klip z fragmentem filmu. Możemy oglądać w nim rozmowę bohatera Tomasza Kota.

„Warning” – zwiastun

W sieci można odnaleźć także pełnoprawny zwiastun filmu. Materiał wideo prezentuje się następująco:

„Warning” – twórcy i obsada

Film „Warning” jest debiutem reżyserskim twórczyni klipów muzycznych, Agaty Alexander. Scenariusz do filmu powstał w głowie twórczyni, we współpracy z Jasoney Kayem oraz Robem Michaelsonem.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Rupert Everett, Tomasz Kot, Thomas Jane, James D’Arcy, Annabelle Wallis („Annabelle”, „Wcielenie”), Patrick Schwarzenneger, Kylie Bunbury, Alice Eve, Alex Pettyfyer, Toni Garnn. Wedle zwiastuna oraz informacji ze strony IMDB filmu, w produkcji „Warning” zobaczymy także takich polskich aktorów jak: Przemysław Wyszynski, Aleksandra Zagrodzka, Jakub Wypler, Olga Bołądź, Iza Kuna czy Piotr Polak.

Wartym odnotowania jest także fakt, że autorem zdjęć do filmu jest Jakub Kijowski, operator znany z pracy przy takich filmach i serialach jak „Fuga”, „1983”, „Córki Dancingu” czy „Płynące wieżowce”.

„Warning” – kiedy premiera?

Amerykanska premiera filmu przewidziana jest na piątek 22 października. Na razie nieznana jest data polskiej premiery.

Czytaj także:  "The Batman" z nowym zwiastunem. Robert Pattinson deklasuje poprzedników [WIDEO]

RadioZET.pl/JoBlo.com/YouTube