Zamknij

Gwiazdy "Gry o Tron" w Warszawie na Comic Con

Redakcja
27.10.2017 12:00
Warsaw Comic Con
fot. EAST NEWS

Już w listopadzie odbędzie się jesienna edycja wydarzenia pod nazwą Warsaw Comic Con. Właśnie ogłoszono kolejną gwiazdę, która pojawi się na tym wydarzeniu. Jest nią aktor "Gry o tron".

Już kilka miesięcy temu wiadomo było, że na jesiennej edycji Comic Con pojawią się gwiazdy hitowej produkcji. Ogłoszono, że do Warszawy przyjadą Daniel Portman, grający giermka Podricka Payne'a oraz Julian Glover, czyli serialowy Wielki Maester Pycelle. Trzecią ogłoszoną gwiazdą z "Gry o tron", która pojawi się na listopadowym wydarzeniu jest Gemma Whelan, czyli Yara Greyjoy. Teraz ogłoszono, że na warszawskim Comic Conie spotkać będzie można również Jacka Gleesona - odtwórcę znienawidzonego przez wielu Joffreya Baratheona.

Warsaw Comic Con 2017: kiedy i gdzie się odbędzie?

Jesienna edycja wydarzenia zaplanowana została na weekend 24-26 listopada, a odbędzie się w podwarszawskim Nadarzynie (Ptak Warsaw Expo). W programie przewidziano mnóstwo atrakcji dla fanów komiksów i gier. Będzie strefa gwiazd, na której poza wymienionymi aktorami "Gry o Tron" pojawią się m.in. Pamela Anderson i Holland Roden, strefa pisarzy/komiksów, gier planszowych czy cosplay.

Bilety na jesienną edycję Comic Con cały czas są w sprzedaży w cenach od 20 do 70 złotych. Wejściówki do nabycia online m.in. na eBilet.pl.

"Druga edycja największego festiwalu popkultury - Warsaw Comic Con - wystartuje już 24 listopada w Ptak Warsaw Expo! Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z polskimi i międzynarodowymi Gwiazdami filmów oraz seriali (...). W planach otwarte panele dyskusyjne, podczas których Gwiazdy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania; będzie także czas oraz miejsce na autografy i pamiątkowe zdjęcia! Festiwalowi towarzyszyć będzie także bogaty blok literacki (...). Nie zawiodą się też miłośnicy komiksów – festiwal odwiedzi żywa legenda tego medium, Simon Bisley. To jednak nie wszystko! W przygotowaniu ogromna Strefa Star Wars, Wielka Gala Cosplay i wiele, wiele innych atrakcji! Nie chcecie tego przegapić!" - czytamy na Facebooku wydarzenia.

RadioZET.pl/SA