Zamknij

Warsaw Shore: Gwiazda programu odchodzi. Bardzo się zmieniła [FOTO]

Maciej Friedrich
05.12.2019 13:00
Warsaw Shore: Gwiazda programu odchodzi. Bardzo się zmieniła [FOTO]
fot. Instagram:@malaa_official

Jedną z największych gwiazd kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore” była Ania nazywana „Małą”. Wielu fanów będzie zawiedzionych, ponieważ gwiazda produkcji zdecydowała się odejść. Zmieniła podejście do życia?

„Big Brother”, „Love Island” czy właśnie „Warsaw Shore”. Widzowie pokochali programy, w których mogą obserwować życie innych ludzi, a dla wielu odbiorców kontrowersyjne sytuacje są dodatkowym smaczkiem. Obecnie w reality-show nie brakuje mocnych wydarzeń jak na przykład obmacywanie koleżanki przez Mateusza z „Big Brothera.

Jednak z ostrymi imprezami i skandalami od lat najmocniej kojarzy się „Warsaw Shore”. Od listopada 2013 roku stacja MTV pokazywała życie ośmiu osób, które zamieszkały razem i wspólnie brały udział w często zbyt hucznych imprezach. Jedną z uczestniczek była Anna Aleksandrzak, nazywana „Małą Anią”. W programie była od początku i została jedną z gwiazd show obok Trybsona i Ewel0ny. Niestety, według medialnych doniesień Ani nie zobaczymy już w „Warsaw Shore”. 

Warsaw Shore: Mała Ania odchodzi z programu

Jak informuje portal Plotek, Anna Aleksandrzak podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w kolejnych odcinkach programu. 

„Mała Ania” zyskała grono wiernych fanów, którzy mogli obserwować, jak w ciągu lat zmieniała swój wizerunek. W 2013 roku jej znakiem rozpoznawczym był mocny makijaż i ciemne włosy. Obecnie na Instagramie możemy oglądać ją jako blondynkę, która nie ukrywa, że bardzo lubi korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. 

O popularności „Małej Ani” świadczy między innymi fakt, że jej profil obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników. Część z nich z pewnością nie jest zadowolona z faktu, że Anna odeszła z „Warsaw Shore”. 

Duża Ania z „Warsaw Shore” adoptowała dziecko z Afryki. Pokazała zdjęcia

Mała Ania Warszaw Shore dawniej
fot. screen: YouTube
Zagłosuj

Oglądasz "Warsaw Shore"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF