Zamknij

Wataha 2. Premiera już 15 października

Redakcja
10.10.2017 10:24
Wataha 2. Premiera już 15 października
fot. HBO

„Wataha 2" – premiera serialu już w niedzielę, 15 października.

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów serialu „Wataha". Drugi sezon produkcji będzie można oglądać już od 15 października na antenie HBO. Co ciekawe – serial będzie mia premierę jednocześnie w aż dziewiętnastu krajach w całej Europie. Reżyserami drugiej odsłony serialu są Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński. W rolach głównych widzowie znów zobaczą Aleksandrę Popławską i Leszka Lichotę.

Drugi sezon będzie składał się z sześciu odcinków. Akcja znów będzie dziać się w Bieszczadach – cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Prokurator Iga Dobosz (Aleksandra Popławska) wraca w Bieszczady, gdzie poprowadzi śledztwo w sprawie niezwykle brutalnej zbrodni. Markowski (Andrzej Zieliński), który twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale dawne sprawy nie pozwalają mu zasnąć. Grzywa nie żyje. Rebrow (Leszek Lichota), ścigany przez wymiar sprawiedliwości, ukrywa się w górach. Utrzymuje kontakt tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donczenko).

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu HBO Wataha okazał się ogromnym sukcesem, a jego oglądalność w Polsce trzykrotnie przerosła „Grę o tron".

RadioZET.pl/SI