Zamknij

Wataha sezon 3 na HBO: 5 ciekawostek, które musisz wiedzieć o serialu

Roksana Orlicka
06.12.2019 14:49
Wataha 5 ciekawostek które trzeba wiedzieć o serialu
fot. YouTube/HBO Polska

3. sezon serialu „Wataha” zadebiutuje 6 grudnia na HBO. Produkcja HB0 ma wielu fanów i nie mogą się oni doczekać, by poznać dalsze losy Wiktora Rebrowa i prokurator Dobosz. Z tej okazji ujawniamy 5 ciekawostek o serialu „Wataha”, które koniecznie trzeba znać.

„Wataha” wraca na HBO! Popularna produkcja podbiła serca widzów. Od 6 grudnia można śledzić dalsze losy Wiktora Rebrowa i surowej prokurator Dobosz na platformie HBO GO i w telewizji. Na widzów czeka wiele emocji. Z okazji premiery 3. sezonu serialu „Wataha” podajemy kilka ciekawostek o serialu. Powinien je znać każdy fan „Watahy”.

Wataha, sezon 3 na HBO: 5 ciekawostek, które trzeba wiedzieć o serialu

„Wataha” to polska produkcja HBO. Serial cieszy się dużą popularnością. 6 grudnia ma premierę 1. odcinek 3. sezonu. W rolach głównych ponownie zobaczymy Leszka Lichotę i Aleksandrę Popławską. Z tej okazji podajemy ciekawostki na temat serialu „Wataha”. Intrygująca jest nie tylko fabuła „Watahy”, ale również to, co działo się za kulisami. Co trzeba wiedzieć o serialu „Wataha” i gdzie go oglądać? Kilka ciekawostek można znaleźć poniżej.

Zobacz także: Wataha na HBO. Odcinek 1 sezon 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku? [6 grudnia]

1. Wiktor Rebrow ukrywał się w... Punkcie Zbiórki Odpadów Komunalnych

Osoby, które były odpowiedzialne za szukanie odpowiednich miejsc do serialu „Wataha”, wykazały się sporą kreatywnością. W 2. sezonie serialu „Wataha” wykorzystano blaszany barak, w którym docelowo sortuje się odpady. To właśnie w tym miejscu znalazła się kryjówka Wiktora Rebrowa. 

2. Straż Graniczna mogła zniszczyć sprzęt filmowy twórców „Watahy”

Obecnie w filmach niektóre ujęcia powstają za pomocą dronów. Używa się je również po to, by znaleźć odpowiednie lokacje. Okazuje się, że z tej technologii korzystali również twórcy serialu „Wataha”. Ich sprzęt filmowy nieraz był zagrożony. Dlaczego? Drony są również jednym ze sprzętów używanych przez przemytników. Straż Graniczna często nie rozróżniała, do kogo należy dany dron. Filmowcy „Watahy” musieli zatem informować strażników o tym, że będą korzystać z takich sprzętów.

Co ciekawe, filmowcy mieli duży problem z szukaniem odpowiednich miejsc, które mogliśmy zobaczyć w poprzednich sezonach „Watahy”. Wynika to z tego, że w Bieszczadach jest naprawdę niewiele szlaków, po których może się poruszać samochód ze sprzętem filmowym

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzecim odcinku serialu? [10.12]

3. „Wataha” nie tylko w Polsce – gdzie jeszcze wyświetlano serial?

„Wataha” jest polską produkcją HBO, a dzięki platformom filmowym nasze rodzime produkcje mogą docierać do szerokiego grona odbiorców. 2. sezon „Watahy” został wyemitowany w aż 19 krajach!

4. Gdzie znajduje się budynek, który był strażnicą w 1. sezonie „Watahy”?

1. odcinek 1. sezonu serialu „Wataha” zaczął się dramatycznie. Gdzie znajduje się strażnica, w której doszło do wybuchu? Okazuje się, że jest to „Zajazd u Górala”. Znajduje się on na parkingu na Przełęczy Wyżnej

5. Wataha, sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. sezon serialu „Wataha” ma premierę w piątek, 6 grudnia. Serial jest dostępny na platformie HBO GO. Natomiast premiera telewizyjna będzie miała miejsce 6 grudnia 2019 o godzinie 20:10 na kanale HBO.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 4 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w czwartym odcinku serialu? [10.12]

Zagłosuj

Będziesz oglądać 3. sezon "Watahy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Bieszczady.land/RO