Zamknij

Weekend 21-22 listopada: Co obejrzeć na platformach VOD? Podpowiadamy

20.11.2020 14:08
Weekend 21-22 listopada: Co obejrzeć na platformach VOD? Podpowiadamy
fot. materiały prasowe Netflix

Weekend przełomu października i listopada obfituje w wiele ciekawych i różnorodnych premier filmowych i serialowych. Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty największych serwisów streamingowych, aby wybrać dla Was najciekawsze propozycje zbliżającego weekendu 21-22 listopada. Co oglądać w weekend na platformach Netflix, HBO GO, Amazon Prime? Sprawdziliśmy i podpowiadamy.

Co obejrzeć w weekend – to częste pytanie, które zadajemy sobie w piątek wieczorem, rozmyślając nad planami kulturalnymi na najbliższe dni. Co warto zobaczyć w weekend 21-22 listopada? Sprawdziliśmy. Podpowiadamy, co obejrzeć na platformach streamingowych:  NetflixHBO GO oraz Amazon Prime Video.

Weekend 21-22 listopada: Co obejrzeć na Netflixie?

"Jakby coś, kocham Was"

Animowany film krótkometrażowy, przyglądający się trudnej relacji dwójki rodziców, który opłakują śmierć syna, ofiary strzelaniny w szkole. Produkcja prostymi środkami potrafi dosłownie wyrwać serce widza i umożliwić mu współczucie bohaterom. Kolejny przykład na to, że Netflix potrafi czasem kupić i wypuścić wartościowe kino dla wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

"Łączy nas Gospel"

Serial dokumentalny, którego pomysłodawcą jest muzyk Pharrell Williams. Ojciec lidera grupy N*E*R*D jest pastorem w lokalnym kościele i wziętym, i uznanym przewodnikiem chóru. Serial skupia się na jego postaci oraz sile, jaką muzyka może mieć w niesieniu dzisiejszej wiary. Ciekawy portret nietuzinkowej osobowości, który nie unika jednak trudnych i niewygodnych pytań. 

"Mismatched"

Serial młodzieżowy prosto z Indii. Dwójka młodych ludzi poznaje się na letnim obozie, po tym jak okazuje się, że ich rodzice zaplanowali dla nich zaaranżowane małżeństwo w przyszłości. Nastolatkowie postanawiają zbuntować się przeciwko woli rodziców i obmyślają własny plan. Czy jednak próbując uciec od roli, jaką wyznaczyli im rodzice, przypadkiem się w sobie jednak nie zakochają? Co jest ważniejsze – własne zdanie czy tradycja? Serialowa komedia omyłek. 

Weekend 21-22 listopada: Co obejrzeć na HBO GO?

"Morderstwo w Madison", odc. 1

Serial dokumentalny produkcji HBO, wyreżyserowany przez Madisona Hamburga, w którym przedstawia on głośną sprawę niewyjaśnionego morderstwa swojej matki przed jej domem w 2010 roku oraz swoje próby dojścia do prawdy związanej z tą zbrodnią.

"Trefny szmal", odc. 1

Produkcja oryginalna HBO Europe z Rumunii. Komediodramat opowiada o dwóch technikach świateł ulicznych, którzy planują napad na bank. Sprawa nie będzie jednak tak prosta, jak początkowo zakładali, a na każdym kroku przed bohaterami piętrzyć się będą niezapowiedziane problemy. Czy mężczyźni dopną swego, mimo przeciwności losu? A może odkryją inny sposób na zdobycie potrzebnych do życia pieniędzy?

Serial dostępny od niedzieli 22 listopada.

"Cóż za piękny dzień"

Tom Hanks jako słynny Pan Rogers, osobowość telewizyjna i edukator dzieci w filmie, za który aktor otrzymał nominację do Oscara. Produkcja przygląda się losom cynicznego dziennikarza, który wyrusza z misją napisania artykułu, który ukaże prawdziwą twarz zawsze uśmiechniętego mężczyzny. Spotkanie ze statecznym i opanowanym Fredem Rogersem okaże się jednak dziwniejsze niż początkowo zakładał. Czy uda mu się napisać dobry artykuł?

Film dostępny od niedzieli 22 listopada.

Weekend 21-22 listopada: Co obejrzeć na Amazon Prime Video?

"The Pack"

"The Pack" to program, w którym pary właściciel i och ukochany czworonóg będą rywalizować w wielu różnych kategoriach o wygraną w wysokości 750 tys. dolarów, która ma zostać wpłacona na cele charytatywne. Program przyjrzy się, jak bliska relacja łączy człowieka i jego pupila. Program prowadzi Lindsey Vonn, której stale towarzyszy jej suczka Lucy.

Weekend 21-22 listopada: Co obejrzeć na pozostałych platformach VOD?

"#TuITeraz"

Francuska komedia, opowiadająca o mężczyźnie w kwiecie wieku, który z dnia na dzień postanawia "rzucić wszystko i wyjechać do Korei". Bo tak! Po wymianie wiadomości z piękną mieszkanką Seulu, uznany kucharz i właściciel restauracji postanawia spontanicznie wyjechać do innego kraju, aby tam na nowo odkryć uroki życia. Czy jednak była to dobra decyzja? Czego bohater dowie się o sobie samym w obcym kraju? 

Film dostępny (m.in) na platformach Player.pl, czy VOD.pl.

"Skandal.Ewenement Molesty"

Film dokumentalny, przyglądający się początkom grupy Molesta Ewenement i wpływowi, jaki członkowie zespołu mieli na współczesną muzykę hip-hopową.

Film dostępny (m.in) na platformie TVP.VOD.pl.

Czytaj także:  „Święty” – odcinek 73 – streszczenie. Vienio jako Pielgrzym odwiedza Uroczysko [23.11]