Zamknij

Weekendowe premiery kinowe pod znakiem kobiecych emocji

Redakcja
29.06.2018 11:46
Weekendowe premiery kinowe pod znakiem kobiecych emocji
fot. Fo/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Weekendowe premiery kinowe pod znakiem kobiecych emocji. Na ekranach kin pojawią się trzy filmy opowiadające o emocjach i problemach trzech różnych kobiet. Wśród aktorek zobaczymy między innymi chwaloną przez krytyków Juliette Binoche.

Najświeższe kinowe premiery to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy pragną zgłębić psychikę kobiet, ich ukryte pragnienia i targające nimi emocje. Aż trzy filmy wchodzące na ekrany poruszają to zagadnienie. W jednym z nich w głównej roli zobaczymy Juliette Binoche, której krytycy nie szczędzą komplementów.

Nowy film z Juliette Binoche

Piękna francuska aktorka zachwyca widzów od lat i może pochwalić się rolami w przełomowych kinowych produkcjach. Widzowie mogli podziwiać jej talent między innymi w „Wichrowych Wzgórzach”, „Angielskim pacjencie” czy rodzimym „Trzy Kolory: Niebieski”.

W najnowszej produkcji wcieli się w samotną matkę, która pragnie odszukać w końcu prawdziwą miłość. „Isabelle i mężczyźni” to komedia romantyczna, która zaserwuje widzom zarówno humor, jak i nostalgiczne przemyślenia na temat relacji damsko-męskich. Krytycy podkreślają, że może to być najlepsza rola Juliette Binoche w jej dotychczasowej karierze.

Komedia z Renee Bennett

„Jestem taka piękna” to opowieść o przeciętnej mieszkance Nowego Jorku, która w wyniku wypadku traci przytomność i budzi się w ciele pięknej kobiety. Problem w tym, że tylko ona to zauważa. Jednak pod wpływem rosnącej samooceny staje się przebojowa i pnie się po szczeblach kariery w firmie kosmetycznej. Czy jednak popularność i władza nie zniszczą jej charakteru?

EN_01306045_0003

Rachel Weisz i Colin Firth w nowym filmie

„Na głęboką wodę” to film, w którym zobaczymy parę doskonałych aktorów, Rachel Weisz i Colina Firtha. Gdy rodzinny biznes plajtuje, Donald postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata. Żona i dzieci starają się go wspierać mimo strachu i przeciwności. Stawką jest nie tylko sława, ale też materialna przyszłość rodziny.

Wszystkie filmy wchodzą do kin dziś, jest to więc ciekawa propozycja na spędzenie weekendu.

RadioZET.pl/MF