Zamknij

"Welcome to the Blumhouse": głośny cykl horrorów powraca. Zobaczcie zwiastuny filmów [WIDEO]

15.09.2021 17:27
"Welcome to the Blumhouse": głośny cykl horrorów powraca. Zobaczcie zwiastuny filmów [WIDEO]
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

"Welcome to the Blumhouse" to cykl filmów grozy, zapoczątkowany w 2020 roku przez studio Blumhouse i platformę Amazon Prime Video. Seria powróci z nowymi horrorami już za kilka tygodni, a tymczasem zaprezentowano pełne zwiastuny. Jak się prezentują?

"Welcome to the Blumhouse", czyli Prime Video wraca ze swoich głośnym cyklem, który zaserwuje nam różne oblicza grozy. Tegoroczne filmy prezentują się nie tylko ciekawie, ale też różnorodnie, zatem każdy fan horrorów znajdzie tu coś dla siebie. 

"Welcome to the Blumhouse" 2021: zwiastuny horrorów [WIDEO]

"Bingo Hell" przybliży nam losy zadziornej emerytki, która staje do walki z siłami zła terroryzującymi okolicę, zaś "Black as Night" przedstawi historię grupki nastolatków, którzy wypowiadają wojnę... nowoorleańskim wampirom. 

"Madres" przeniesie nas z kolei do niewielkiej społeczności imigrantów, w której zamieszkuje młoda meksykańsko-amerykańska para. Wkrótce po ich przybyciu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a okoliczni mieszkańcy wykazują oznaki niepokojących schorzeń. Ostatni z horrorów, które przyjdzie nam obejrzeć, nosi tytuł "The Manor" i traktować będzie o emerytce, która zamieszkuje w domu opieki. Z czasem kobieta dochodzi do wniosku, że tajemnicze siły nawiedzają posiadłość i mordują pensjonariuszy. 

Zobacz także

Każdy film z cyklu "Welcome to the Blumhouse" doczekał się własnego zwiastuna, a prezentują się one następująco:

"Bingo Hell" - zwiastun

"Black as Night" - zwiastun

"Madres" - zwiastun

"The Manor" - zwiastun

"Welcome to the Blumhouse" 2021: kiedy premiera horrorów?

Miłośnicy grozy mogą już zacierać ręce. Premiera cyklu "Welcome to the Blumhouse" odbędzie się bowiem już na początku października. "Bingo Hell" i "Black as Night" zadebiutują 1 października 2021 roku, zaś "Madres" oraz "The Manor" ukażą się tydzień później - 8 października.

RadioZET.pl/Amazon Prime Video/Bloody-disgusting.com