Zamknij

"Welcome to the Blumhouse": zwiastuny nadchodzących horrorów Amazona. W sam raz na Halloween!

17.09.2020 16:29
"Welcome to the Blumhouse": zwiastuny nadchodzących horrorów Amazona
fot. Shutterstock.com

"Welcome to the Blumhouse" to seria filmów grozy, które już jesienią tego roku ukażą się na platformie Amazon Prime Video. W sieci pojawiły się zwiastuny pierwszych czterech horrorów - "The Lie", "Black Box", "Nocturne" i "Evil Eye". Kiedy odbędzie się premiera serii "Welcome to the Blumhouse"?

"Welcome to the Blumhouse", czyli seria horrorów w sam raz na Halloween 2020 roku. Serwis streamingowy Amazon Prime połączył siły ze studiem Blumhouse Productions. Efektem ich współpracy jest seria ośmiu filmów grozy, które ukażą się jesienią 2020 roku. W sieci zadebiutowały właśnie zapowiedzi pierwszych czterech z nich. Jak prezentują się "The Lie", "Black Box", "Nocturne" i "Evil Eye"?

"Welcome to the Blumhouse" - zwiastun horroru "The Lie"

"The Lie" to trzymający w napięciu horror opowiadający historię zdruzgotanych rodziców, którzy dowiadują się, że ich córka zabiła swoją najlepszą przyjaciółkę. Jakie jeszcze sekrety kryje ich pociecha?

"Welcome to the Blumhouse" - zwiastun horroru "Black Box"

"Black Box" przedstawi nam losy mężczyzny, który zmaga się z traumą po wypadku samochodowym, w którym zginęła jego żona. W obawie przed utratą córki, bohater podejmuje się eksperymentalnej terapii. Jego umysł łatwo się jednak nie podda.

"Welcome to the Blumhouse" - zwiastun horroru "Nocturne"

"Nocturne" opowie historie dwóch uzdolnionych muzycznie sióstr, które zaczynają ze sobą rywalizować. Gdy jedna z nich wchodzi w posiadanie tajemniczego notatnika, jej życie wymyka się spod kontroli.

"Welcome to the Blumhouse" - zwiastun horroru "Evil Eye"

"Evil Eye" poznamy historię kobiety o mrocznej przeszłości. Traumatyczne wspomnienia powracają, gdy jej córka nawiązuje nowy romans. Kobieta jest bowiem przekonana, że nowy partner jej córki nie jest tym, za kogo się podaje.

"Welcome to the Blumhouse" - kiedy premiera?

Seria "Welcome to the Blumhouse" wystartuje już 6 października 2020 roku. Ukażą się wówczas filmy "The Lie" i "Black Box". Następne horrory, "Nocturne" i "Evil Eye", zadebiutują 13 października. Całość dostępna będzie za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video.

Zobacz także