Zamknij

Weronika Parys. Kasia z „Plebanii”. Jak wygląda i co robi dzisiaj?

Redakcja
11.05.2018 15:35
Kasia z „Plebanii"
fot. tvp.vod

Pamiętacie Kasię z serialu „Plebania”? Czym zajmuje się i jak wygląda dzisiaj była aktorka dziecięca? Sprawdzamy!

Weronika Parys. Kasia z „Plebanii”. Jak wygląda i co robi dzisiaj?

Weronika Parys przez dziesięć lat wcielała się w Kasię Cieplak w serialu „Plebania”. Później w tej roli zastąpiła ją Olga Kalicka. Sympatyczna dziewczynka była wówczas jedną z najbardziej znanych aktorek dziecięcych, jednak po tym, gdy zdecydowała się odejść z produkcji, słuch o niej zaginął. Czym zajmuje się dzisiaj?

— Zaczęłam grać w „Plebanii”, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowitą przygodą i porządną szkołą życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe — nagrania po szkole i w weekendy bardzo ograniczały kontakt ze znajomymi — zdradziła Parys w rozmowie z Fakt24.

Parys musiała znosić także krytykę rówieśników.

Zdecydowanie ze względu na charakter serialu: wiara jest jednak kontrowersyjnym tematem. Często dogadywali mi nawet dorośli i zakładali, że skoro gram w takim serialu, to sama jestem osobą silnie prawicową i konserwatywną — wytłumaczyła w wywiadzie.

Weronika Parys jest dziś studentką dziennikarstwa. Pracuje także jako lektor języka angielskiego. Nic nie wskazuje więc na to, byśmy jeszcze kiedyś mogli oglądać ją na ekranie. A szkoda!

Zrzut ekranu 2018-05-11 o 15.20.13
Zrzut ekranu 2018-05-11 o 15.20.04

RadioZET.pl/SI