Zamknij

Weronika Rosati wróży Joannie Kulig wielką karierę. „Zyskała fanów w twórcach amerykańskich”

Redakcja
05.02.2019 13:22
Weronika Rosati wróży Joannie Kulig wielką karierę. „Zyskała fanów w twórcach amerykańskich”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Weronika Rosati w udzielonym wywiadzie nie ukrywała, że wróży Joannie Kulig karierę w Hollywood. Jej zdaniem brak nominacji do Oscara nie przeszkodzi jej w podbiciu filmowego świata. Potwierdzają to opinie osób z branży.

Joanna Kulig nadal przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje siebie oraz „Zimną wojnęPawła Pawlikowskiego, a także oczekuje na poród. Aktorka mimo zaawansowanej ciąży spędza czas aktywnie, udziela wielu wywiadów, pozuje do sesji zdjęciowych, znalazła również czas, by skorzystać z zaproszenia Stevena Spielberga. Pod koniec stycznia w Los Angeles Joanna miała też możliwość spotkania się z przyjaciółmi. Odwiedzili ją Tomasz Kot oraz Rafał Zawierucha.

OSCARY 2019: "Zimna wojna" nominowana w trzech kategoriach

Oczywiście dla Kulig z pewnością najważniejsze jest teraz dziecko. Nic dziwnego więc, że dba o zapewnienie sobie doskonałych warunków do porodu. Polska gwiazda ma urodzić w jednej z najlepszych amerykańskich klinik, do czego namawiała ją Weronika Rosati, która sama rodziła w tej placówce. Aktorki prywatnie darzą się dużą sympatią i starają wspierać. W niedawnym wywiadzie dla „Vivy” Rosati wypowiadała się o aktorskim talencie koleżanki w samych superlatywach i wróżyła jej wielką karierę.

Weronika Rosati
fot. VIPHOTO/East News

Weronika Rosati komplementuje Joannę Kulig

Zapytana o galę Oscarów i sukces „Zimnej wojnyWeronika Rosati przyznała, że żałuje, że Joanna Kulig nie otrzymała nominacji. Jednak jej zdaniem nie będzie to miało wielkiego wpływu na jej światową karierę. Jak sama powiedziała.

– Zyskała [Joanna Kulig – przyp. red.] ogromnych fanów w twórcach amerykańskich filmowych. Wiem, bo z nimi rozmawiam i jestem z niej bardzo dumna.

– Jestem pewna, że będzie jeszcze odnosić ogromne sukcesy.

Ciężko nie zgodzić się z opinią Weroniki Rosati. Cieszymy się także, że tak wiele znanych zagranicznych nazwisk ją podziela.

Joanna Kulig
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/viva.pl/MF