Zamknij

Weronika Rosati doceniona przez gwiazdę Hollywood. Aktorka zachwyciła w Wenecji [FOTO]

08.09.2020 14:49
Weronika Rosati
fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Weronika Rosati stała się jedną z gwiazd tegorocznego filmowego festiwalu w Wenecji. Polska aktorka pojawiła się w bajecznej stylizacji, która odebrała zgromadzonym gwiazdom dech. Oklaskami powitała ją nawet gwiazda Hollywood Kate Blanchett.

Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która z powodzeniem realizuje się także poza granicami Polski. Popularność przyniosła jej kreacja Anny w serialu "M jak Miłość", w którym po długiej przerwie możemy oglądać ją ponownie. Zagrała w wielu filmach i serialach, znamy ją między innymi z "Pitbulla" i "Obławę". Postanowiła jednak, że zaangażuje się także w produkcje międzynarodowe i już debiutem dała znać o swoim talencie. W "Inland Empire" słynnego reżysera Davida Lyncha wcieliła się w postać epizodyczną, niedługo potem zaangażowano ją między do amerykańskiego horroru "Dom" i kryminału "Kula w łeb". W 2016 roku mogliśmy oglądać ją w niezwykle popularnym serialu "Supernatural".

36-letnia Rosati została doceniona, jest członkinią Europejskiej Akademii Filmowej. Nic dziwnego, że bardzo często zapraszana jest na branżowe imprezy, także te najbardziej prestiżowe. Polska aktorka pojawiała się już na gali rozdania Oscarów oraz Złotych Globów. Tym razem Weronika została zaproszona na festiwal filmowy w Wenecji, gdzie niespodziewanie wzbudziła ogromne emocje. Wszystko za sprawą bajecznej kreacji, która zachwyciła nawet hollywoodzkie gwiazdy.

 Rosati zaskoczona decyzją sądu ws. Śmigielskiego. "To nie żart. Taką mamy rzeczywistość"  

Weronika Rosati zachwyciła Cate Blanchett na festiwalu w Wenecji

Na tegorocznym festiwalu w Wenecji odbyła się premiera filmu "Śniegu nigdy nie będzie". Na ściance obok Rosati pozowały także Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska, jednak to Rosati wzbudziła największe zainteresowanie. Wszystko za sprawą sukni, w jakiej pojawiła się na gali. Długa kreacja przywodząca na myśl stroje z baśni zachwyciła nawet samą Kate Blanchett, laureatkę dwóch statuetek Oscara. Hollywoodzka gwiazda oklaskami przywitała polską aktorkę.

Wspaniałą suknią Rosati pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Fani podzielili opinię uczestników weneckiego festiwalu.

- Piękna, wyglądasz jak połączenie księżniczki z hollywoodzką gwiazdą.

- Nieprawdopodobnie piękna suknia! Dzieło sztuki.

- Jak postać z Disneya, super - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się festiwalowa kreacja Weroniki?