Zamknij

Weronika Rosati zagra główną rolę w międzynarodowej produkcji. Wystąpi u boku gwiazdy kina

15.06.2021 12:42
Weronika Rosati
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Weronika Rosati może świętować wielki sukces. Polska aktorka otrzymała główną rolę w międzynarodowej produkcji, w której wystąpi także jeden z hollywoodzkich gwiazdorów Christopher Lambert.

Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która odniosła sukces nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Karierę rozpoczynała od polskich seriali, debiutowała w "Klasie na obcasach", mogliśmy oglądać ją w "Samym życiu", "M jak Miłość" czy "Marzeniach do spełnienia". Popularność przyniosła jej kreacja Dżemmy w "Pitbullu", rok później otrzymała angaż do pierwszego zagranicznego filmu "Inland Empire" w reżyserii samego Davida Lyncha. Jej kariera rozwinęła się błyskawicznie, grała między innymi w amerykańskim horrorze "Dom", serialu HBO "Luck" oraz świetnych rodzimych produkcjach takich jak nominowane do Oscara "W ciemności" Agnieszki Holland.

Weronika jest aktorką niezwykle ambitną i nie ustaje w poszukiwaniu nowych propozycji, także tych zagranicznych. Nieustannie bywa na castingach, dzieląc życie między Polskę a Kalifornię. W 2021 roku mogliśmy oglądać ją w amerykańskim serialu kryminalnym Agenci "NCIS: Los Angeles", spin-offie doskonale znanego polskim widzom " JAG – Wojskowe Biuro Śledcze". Jak się okazuje, polska gwiazda otrzymała nową rolę i to nie w serialu, ale międzynarodowej produkcji filmowej. Co więcej, wcieli się w główną bohaterkę, a partnerować jej będzie jeden z hollywoodzkich gwiazdorów.

ZOBACZ TAKŻE:  Weronika Rosati walczy przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka

Weronika Rosati zagra główną rolę w międzynarodowej produkcji. Zagra u boku gwiazdora Hollywood

Na profilu Weroniki Rosati na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka przegląda filmowy scenariusz w Szkocji. Niedługo potem pochwaliła się, że rozpoczyna pracę na planie filmowym. Fani zastanawiali się, co nowego dzieje się w zawodowym życiu polskiej gwiazdy. Jak dowiedział się od niej portal Pudelek, 37-latka wygrała casting do głównej roli w międzynarodowej produkcji, w której wystąpi z Christopherem Lambertem, hollywoodzkim gwiazdorem znanym z takich hitów jak "Nieśmiertelny", "Mortal Kombat" czy "Metro", za rolę w którym otrzymał statuetkę Cezara. Polka nie ukrywa, że bardzo cieszy się z nowej roli.

- Gram główną rolę we włosko-szkockiej produkcji filmu "It's not over"u boku Christophera Lamberta. Mogę zdradzić, że będzie to thriller psychologiczny (...) jestem bardzo podekscytowana. Właśnie dziś zaczynamy zdjęcia w Szkocji  - zdradziła. 

- Za nami pierwszy dzień zdjęciowy, więc mogę już z wami się podzielić wiadomością. Nigdy nie zdradzam, w czym gram, zanim nie wejdę na plan, by nie zapeszyć, bo, jak wiemy, wszyscy życie jest nieprzewidywalne. Trzymajcie kciuki, kręcimy w Szkocji thriller psychologiczny “ It’s not over” (...) Produkcja jest włosko- szkocka koprodukcja i wczoraj kręciliśmy przy zabytkowym Queensferry Bridge, gdzie ostatni raz filmował nikt inny jak Alfred Hitchcock. Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie efekty naszej pracy! - napisała z kolei na Instagramie.

Weronice serdecznie gratulujemy i czekamy na nowy film z jej udziałem.

ZOBACZ TAKŻE: Henry Cavill zagra główną rolę w reboocie "Nieśmiertelnego"