Zamknij

"Wiedźmin: Zmora wilka": Oficjalny zwiastun filmu z wiedźmińskiego uniwersum [WIDEO]

09.08.2021 16:34
Wiedźmin zmora wilka
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix pokazał oficjalny zwiastun filmu "Wiedźmin: Zmora wilka" - anime osadzonego na długo przed przygodami Geralta z Rivii.

"Wiedźmin: Zmora wilka" to nowa produkcja Netflixa osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Zanim narodził się Geralt, jego późniejszy mentor imieniem Vesemir był zuchwałym wiedźminem, który chętnie zabijał potwory na zlecenie. Zobaczcie pełny zwiastun filmu, który opowie o jego przygodach.

"Wiedźmin: Zmora wilka": Oficjalny zwiastun filmu [WIDEO]

Film anime "Wiedźmin: Zmora Wilka" przedstawia wiedźmiński świat z szerszej perspektywy. Vesemir, młody wiedźmin, który wyrwał się z biedy, aby zabijać potwory na zlecenie, nagle musi zmierzyć się z demonami przeszłości i zawalczyć o dobro całego Kontynentu. Gdy nowy potwór zaczyna terroryzować targane polityczną zawieruchą królestwo, Vesemir zaczyna rozumieć, że w pracy wiedźmina nie chodzi tylko o pieniądze.

Zobacz także

"Wiedźmin: Zmora wilka" - Kiedy premiera na Netflix?

Producentem i scenarzystą wiedźmińskiego anime jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem obrazu. Premiera filmu "Wiedźmin: Zmora wilka" została zaplanowana na 20 sierpnia 2021 roku. 

RadioZET.pl/Netflix