Zamknij

Wiedźmin: nowy zwiastun serialu Netflixa trafił na YouTube [WIDEO]

Judyta Wanicka
31.10.2019 19:37
Wiedźmin serial Netflixa
fot. Netflix/YouTube

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastuna serialu "Wiedźmin" na YouTube. Produkcja „The Witcher” została zrealizowana na podstawie słynnej sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego. Znana jest już data premiery „Wiedźmina” na Netflixie.

Netflix prezentuje nowy zwiastun „Wiedźmina”

Do sieci trafił drugi oficjalny zwiastun serialu „Wiedźmin” wyprodukowany dla Netflixa. Wideo trwa 2 minuty 20 sekund i przez cały czas trzyma w napięciu. W nowym trailerze „Wiedźmina” pojawiło się sporo scen walki Geralta z Rivii (w tej roli Henry Cavill) oraz fragmenty z udziałem Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan). Widać, że produkcja została zrealizowana z rozmachem podobnym do „Gry o Tron", co oznacza, że fani słynnej sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego mogą liczyć na kawałek światowego kina.

Kiedy premiera „Wiedźmina” na Netflixie?

Netflix nie chciał dłużej trzymać fanów w niepewności  i przy okazji nowego zwiastuna ujawnił datę premiery „Wiedźmina”. Serial zostanie udostępniony w serwisie tuż przed Bożym Narodzeniem. Pierwszy odcinek „Wiedźmina” będzie można obejrzeć 20 grudnia na Netflixie. Okazuje się, że stało się dokładnie tak, jak przewidywali fani. Gdy kilka miesięcy temu na konwencie MCM Comic-Con w Londynie pojawiły się plakaty reklamujące konkurs, w którym nagrodą były bilety na kinową premierę "Wiedźmina" 16 grudnia, stało się jasne, że Netflix puści serial kilka dni później. 

W lipcu tego roku na YouTube trafił pierwszy trailer „Wiedźmina” od Netflixa. Wówczas pokazano głównie fragmenty bitew, sceny walk Geralta z potworami oraz fragmenty z udziałem kobiecych bohaterek, które nie znalazły się w najnowszym zwiastunie.  

RadioZET.pl/jw