Zamknij

Wiedźmin: Pojawił się finałowy zwiastun serialu Netflixa

Roksana Orlicka
12.12.2019 12:15
Wiedźmin finałowy zwiastun trafił do sieci
fot. Instagram/@wiedzminnetflix

"Wiedźmin" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku. Netflixowa produkcja, która jest oparta na książce Andrzeja Sapkowskiego, pojawi się na platformie jeszcze w grudniu. Opublikowano finałowy zwiastun, dzięki któremu można zobaczyć, jak wyglądają bohaterowie serialu 'Wiedźmin". Podajemy szczegóły i streszczamy fabułę.

"Wiedźmin" Netflixa - do sieci trafił finałowy zwiastun. "Wiedźmin" już niedługo trafi na Netflixa. Z tej okazji w internecie pojawił się finałowy zwiastun, w którym można zobaczyć, co czeka widzów. Premiera serialu "Wiedźmin" jest jednym z największych wydarzeń 2019 roku. Poniżej można znaleźć zwiastun serialu "Wiedźmin" i przeczytać o jego fabule.

Wiedźmin Netflixa: Zobacz finałowy zwiastun serialu

Andrzej Sapkowski napisał "Wiedźmina" dla swojego syna. Nie spodziewał się, że książki osiągną tak duży sukces. Co więcej, na podstawie historii Sapkowskiego powstała kultowa gra i polski serial "Wiedźmin" z Michałem Żebrowskim w głównej roli.

20 grudnia 2019 roku na Netflixie pojawi się 1. sezon serialu "Wiedźmin". W Geralta wciela się Henry Cavill ("Liga sprawiedliwości", "Gwiezdny pył" czy "Tristan i Izolda"). W pozostałych rolach zobaczymy mało znanych aktorów - Anyę Chalotrę (Yennefer), Freyę Allan (Ciri) czy Larsa Mikkelsena (Stregobor). Warto wspomnieć, że w "Wiedźminie" pojawi się również Maciej Musiał, który wcieli się w Sira Lazlo.

Poniżej można zobaczyć finałowy zwiastun serialu "Wiedźmin".

Zobacz także: „Wiedźmin” Netflixa. Henry Cavill i inni aktorzy będą promować serial w Polsce. Kiedy i gdzie?

Wiedźmin: O czym jest najnowszy serial Netflixa?

"Wiedźmin" Netflixa będzie oparty na bestsellerowych książkach Andrzeja Sapkowskiego. Serial przedstawia losy Geralta z Rivii, samotnego łowcy potworów. Tytułowy Wiedźmin stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym nie jest akceptowany przez ludzi. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i młodą księżniczkę.

1. sezon "Wiedźmina" trafi na Netflixa już w piątek, 20 grudnia 2019 roku

Zobacz także: Wiedźmin, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i co wiadomo? [DATA, OBSADA]

Zagłosuj

Obejrzysz serial "Wiedźmin" Netflixa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO