Zamknij

Wielki test TVP o mundialu: kiedy i gdzie oglądać?

Redakcja
12.06.2018 15:04
Wielki test o Mundialu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

„Wielki test o Mundialu” w TVP na dzień przed rozpoczęciem mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 w Rosji będzie gratką dla wszystkich fanów piłki nożnej. Test poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Jakie gwiazdy pojawią się w studiu? Sprawdzamy informacje o „Wielkim teście o Mundialu”.

Wielki test o Mundialu” już 13 czerwca 2018 – czyli na dzień przed otwarciem najważniejszego sportowego wydarzenia tego roku: mundialu w Rosji.

Dla wszystkich gości zgromadzonych w studiu oraz przed telewizorami będzie to okazja, by odpowiadać na pytania dotyczące piłki nożnej, występów reprezentacji Polski na mundialach oraz historii mistrzostw świata. W studiu TVP pojawią się popularni artyści, sportowcy i dziennikarze.

Wielki test o Mundialu: gdzie i o której oglądać?

„Wielki test o Mundialu” w telewizji oglądać będzie można tradycyjnie w środowy wieczór o godz. 20.35. Program dostępny będzie również online – w serwisie wielkitest.tvp.pl.

Aby móc wziąć udział w „Wielkim teście o Mundialu” online należy najpierw dokonać rejestracji – będzie dostępna już około godziny 20.00. Konkurs ruszy pół godziny później i składał się będzie z 36 pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru. Z kolejnymi seriami pytań robić się będzie coraz trudniej – przybywać będzie wariantów odpowiedzi. Jak poradzą sobie goście w studiu oraz widzowie? Na antenie TVP1 na żywo przedstawiane będą uzyskiwane przez nich wyniki, a oprócz tego ciekawe materiały filmowe związane z mundialową tematyką.

Wielki test o Mundialu w TVP: aplikacja – skąd pobrać i jak wykonać test?

Dla tych, którzy wolą brać udział za pośrednictwem smartfona, stworzono specjalną aplikację – „Wielki Test TVP”. Apka dostępna jest do pobrania za darmo m.in. na iTunes czy Google Play. Przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

Będziecie oglądać „Wielki test o Mundialu”?

RadioZET.pl/SA