Zamknij

„Willy’s Wonderland” – pełny zwiastun filmu z Nicolasem Cagem „spuszczonym ze smyczy”

18.01.2021 16:17
Nicolas Cage - Willy's Wonderland - zwiastun
fot. JBUS15 / SplashNews.com/East News

„Willy’s Wonderland” to szalony i krwawy komedio-horror z udziałem Nicolasa Cage’a. Amerykanin wydaje się wyraźnie bawić swoją rolą i po raz kolejny pokazuje „aktorski pazur”. Kiedy premiera?

„Willy’s Wonderland” to historia, którą w skrócie można określić jako: Nicolas Cage kontra krwiożercze pluszaki. Film z udziałem charakterystycznego aktora opowiada o pracowniku sklepu z zabawkami. Pewnego dnia okazuje się, że urocze przytulanki stają się narzędziem w rękach samego diabła, a jedynie bohater Cage’a może uratować świat przed nietypową zagładą. Zaczyna się krwawa batalia.

Zobacz także

„Willy’s Wonderland” – pełny zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pełnowymiarowy zwiastun produkcji, zapewniający, że film stanowić będzie nieskrępowaną jazdę bez trzymanki. Materiał prezentuje się następująco:

„Willy’s Wonderland” – obsada i ekipa

Za kamerą filmu stanął Kevin Lewis, znany z niskobudżetowych thrillerów i horrorów jak „The Drop” czy „Malibu Spring Break”. Scenariusz powstał w głowie G.O Parsonsa, w którego portfolio widnieją dotąd jedynie skrypty do popularnego amerykańskiego programu rozrywkowego „Shark Week”. 

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Nicolas Cage, Beth Grant, Caylee Cowant, Grant Cramer, czy Emily Tosta. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Willy’s Wonderland” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu odbędzie się 12 lutego na płatnych platformach VOD. Dokładna data polskiej premiery nie jest w tym momencie znana.

Czytaj także: Nie oglądaj samemu! 10 fajnych horrorów o duchach, po których nie zaśniesz w nocy