Zamknij

"Winni": Jake Gyllenhaal w zapowiedzi nowego thrillera Netflixa. Kiedy premiera? [WIDEO]

30.08.2021 18:59
"Winni": Jake Gyllenhaal w zapowiedzi nowego thrillera Netflixa. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. NETFLIX © 2021

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź nadchodzącego thrillera "Winni" z Jakem Gyllenhaalem w roli głównej. Czego dotyczy fabuła i kiedy odbędzie się premiera? Zdradzamy pierwsze szczegóły.

Jake Gyllenhaal, gwiazdor takich produkcji jak "Tajemnica Brokeback Mountain", "Donnie Darko", czy  "Spider-Man: Daleko od domu", wystąpił w nowej produkcji platformy Netflix. Gigant streamingowy podzielił się pierwszą zapowiedzią thrillera "Winni" (ang. "The Guilty"). Zobaczcie sami.

"Winni": Jake Gyllenhaal w zapowiedzi nowego thrillera Netflixa [TEASER]

Akcja rozgrywać się będzie w ciągu jednego poranka w dyspozytorni numeru alarmowego 911. Głównym bohaterem, którego losy przyjdzie nam śledzić, jest operator imieniem Joe Baylor, który spróbuje uratować dzwoniącą kobietę, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Z czasem odkryje jednak, że nic w tej sprawie nie jest tym, czym początkowo się wydawało.

"Winni": kiedy premiera na Netflix?

W obsadzie, u boku Gyllenhaala, znaleźli się również Ethan Hawke ("Pierwszy reformowany"), Peter Sarsgaard, Riley Keough ("Diabeł wcielony"), Paul Dano, Da'Vine Joy Randolph, Bill Burr i Beau Knapp.

Za kamerą stanął Antoine Fuqua, z którym Jake Gyllenhaal współpracował już przy głośnej produkcji "Do utraty sił". Autorem scenariusza jest zaś Nic Pizzolatto ("Detektyw"). Premierę filmu "Winni" zapowiedziano na 1 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix/Collider.com