Zamknij

Michael B. Jordan jako tajny agent z książki Toma Clancy'ego. Zobacz zwiastun "Without Remorse"

07.04.2021 09:30
Michael B. Jordan
fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

"Without Remorse" to nadchodzący thriller akcji na podstawie powieści Toma Clancy'ego z Michaelem B. Jordanem w roli głównej. Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu.

Platforma Amazon Prime zaprezentowała ostatni zwiastun filmu "Without Remorse" - adaptacji powieści "Bez skrupułów" Toma Clancy'ego. W roli głównej wystąpił Michael B. Jordan.

'Without Remorse" - Michael B. Jordan w zwiastunie filmu Amazon Prime

Toma Clancy'ego nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi sensacyjnych historii z thrillerem politycznym w tle. Bestsellery pisarza zostały wielokrotnie przeniesione na duży ekran. Wystarczy wymienić takie pozycje jak "Suma wszystkich strachów", "Czas patriotów" czy "Polowanie na Czerwony Październik".

Niebawem doczekamy się premiery filmu "Without Remorse". Zanim produkcja ujrzy światło dzienne, zobaczcie napakowany akcją zwiastun adaptacji.

Michael B. Jordan wciela się w Johna Kelly'ego - byłego żołnierza Navy Seals, który dostaje nowe zadanie do wykonania. Szybko wychodzi na jaw, że bohater zostaje wplątany w międzynarodowy spisek, który obejmuje najpotężniejsze mocarstwa świata - Stany Zjednoczone i Rosję. W tym samym czasie Kelly postanawia wykorzystać wolność i rozwiązać zagadkę zabójstwa swojej żony.

Oto jak prezentuje się oficjalny opis fabuły "Without Remorse".

W filmie "Without Remorse" elitarny członek Navy SEAL odkrywa międzynarodowy spisek, szukając jednocześnie sprawiedliwości za zabójstwo swojej ciężarnej żony. To wybuchowa opowieść o początkach bohatera akcji Johna Clarka - jednej z najpopularniejszych postaci w uniwersum Jacka Ryana autorstwa Toma Clancy'ego. Kiedy oddział rosyjskich żołnierzy zabija jego rodzinę w odwecie za rolę w tajnej operacji, starszy dowódca John Kelly (Michael B. Jordan) ściga zabójców za wszelką cenę. Łącząc siły z koleżanką z SEAL (Jodie Turner-Smith) i podejrzanym agentem CIA (Jamie Bell), misja Kelly'ego nieświadomie ujawnia tajny spisek, który grozi ogarnięciem USA i Rosji totalną wojną. Kelly rozdarty między osobistym honorem a lojalnością wobec swojego kraju, musi walczyć z wrogami bez skrupułów, jeśli chce uniknąć katastrofy i ujawnić kto stoi za intrygą.

foto: Amazon Prime/materiay promocyjne
fot. Plakat Without Remorse

Zapowiada się więc nie lada gratka dla fanów thrillerów akcji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

'Without Remorse" - kiedy premiera?

Reżyserem adaptacji "Bez skrupułów" jest Stefano Sollima znany z filmu "Sicario 2: Soldado". Za scenariusz odpowiadają natomiast  Taylor Sheridan i Will Staples. Oprócz Michaela B. Jordana w "Without Remorse" wystąpili Jamie Bell, Jodie Turner-Smith, Brett Gelman, Colman Domingo, Guy Pearce, Lauren London, Jacob Scipio, Jack Kesy, Todd Lassance, Cam Gigandet, oraz Luke Mitchell. Filmtrafi na Amazon Prime Video już 30 kwietnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Collider
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET