Zamknij

Władysław Pasikowski pisze scenariusz „Psów 3”?

Redakcja
31.08.2018 11:39
Władysław Pasikowski pisze scenariusz „Psów 3”?
fot. Instagram:@prosto.wsztuke

Obie części „Psów” Władysława Pasikowskiego były kinowymi hitami, które do dziś cieszą się uznaniem fanów. Z pewnością wielu z nich z radością obejrzałoby kolejne części. Czy reżyser pracuje nad kolejną częścią przygód Franza Maurera?

„Psy” i „Psy 2” to bez wątpienia filmy kultowe. W latach 90. produkcje te były odpowiedzią na modne w Stanach Zjednoczonych mroczne i brutalne filmy sensacyjne. Władysław Pasikowski doskonale połączył tę stylistykę z polskimi postkomunistycznymi realiami. O sukcesie przesądziła także doborowa obsada, między innymi Cezary Pazura, Marek Kondrat i Bogusław Linda. Teksty tego ostatniego na dobre weszły do potocznego słownictwa. Czy jest szansa, że będziemy mogli po raz kolejny zobaczyć na ekranach kin ulubionych bohaterów?

Władysław Pasikowski zapowiada „Psy 3”

Wszystko wskazuje na to, że fani mogą już zacierać ręce na myśl o kolejnej części „Psów”.  Jak donosi portal Naekranie.pl, Władysław Pasikowski potwierdził, że pracuje nad kolejną częścią sensacyjnego hitu. Ma być on kontynuacją poprzedniej części, więc prawdopodobnie zobaczymy większość znanych postaci. Według portalu do swoich ról powrócą Bogusław Linda i Cezary Pazura. Przed nami więc kolejne przygody uwielbianego Franza Maurera i jego kolegi „Nowego”.  Reżyser miał nie wypowiedzieć się na temat daty premiery produkcji, spekuluje się jednak o drugiej połowie 2019 roku. Warto pamiętać, że Pasikowski zajęty jest pracą przy filmie o Janie Nowaku Jeziorańskim. Premiera „Kuriera” również zapowiadana jest na rok 2019. Z pewnością fani są w stanie poczekać odrobinę dłużej, byle obejrzeć godną kontynuację poprzednich części „Psów”.

RadioZET.pl/MF