Zamknij

Wojewódzki i Stuhr pocałowali się w programie

Redakcja
14.11.2018 12:45
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram

Maciej Stuhr był gościem najnowszego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat pocałunków na ekranie i... prowadzący pocałował swojego gościa.

W każdym z odcinków swojego show Kuba Wojewódzki stara się czymś zaskoczyć swoich widzów. Zaciekawienie wywołują nie tylko ciekawe rozmowy z gośćmi, ale tez zachowanie samego prowadzącego, który często działa bardzo nieprzewidywalnie. W najnowszej części swojego programu „Król TVN” gościł Macieja Stuhra.

Wojewódzki całuje Stuhra

Rozmawiał z aktorem m.in. o filmie „Planeta singli 2”, który niedawno miał swoją premierę. Rozmowa zeszła na temat filmowych pocałunków i ostatecznie doszło do tego, że Wojewódzki wstał ze swojej kanapy, podszedł do Stuhra, czule objął jego twarz dłońmi i... złożył na ustach gościa gorący pocałunek.

11

Zdarzenie to zaskoczyło wielu widzów. Kiedy Wojewódzki pochwalił się ujęciem pocałunku na Instagramie, pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Większość z nich ma raczej pozytywny charakter, choć są i opinie, że to tylko zabieg marketingowy.

„Po cóż te kontrowersyjne zabiegi marketingowe. Jesteś świetnym gościem, masz zaje*isty program i z taką marką na rynku popkultury kontrowersja to zbyteczny instrument, aby zwiększać oglądalność. W mojej opinii działa to w sposób przeciwny. Raczej tracisz fanów niż zyskujesz” – pisze jeden z internautów.

„Coming out” Wojewódzkiego?

Niektórzy stwierdzają, że to „coming out” Wojewódzkiego. „No wreszcie się ujawniłeś” – piszą. Zdaniem innych „tylko prawdziwy mężczyzna pewien swojej seksualności i orientacji może sobie na to pozwolić”.

Jeszcze inni podsumowują, że po prostu prowadzący chciał, by o nim mówiono. „A wy łykacie jak młode pelikany” – podsumowuje internauta.

Jedno trzeba przyznać – jeśli celem Wojewódzkiego było to, żeby było o nim głośno, to z pewnością się udało.

RadioZET.pl/SA