Zamknij

Powstaje nowy film "Wojownicze Żółwie Ninja". Seth Rogen zapowiedział premierę produkcji

02.06.2021 12:51
Wojownicze Żółwie Ninja - kadr z serialu
fot. Mary Evans Picture Library/East News

"Wojownicze Żółwie Ninja" powracają. Powstaje nowy film animowany opowiadający o kultowych bohaterach. Seth Rogen zapowiedział, kiedy zobaczymy produkcję.

Seth Rogen, który odpowiada jako producent za nową wersję przygód zmutowanych żółwi walczących ze złem przy pomocy azjatyckich sztuk walki, zdradził, kiedy produkcja ujrzy światło dzienne. Kiedy zadebiutuje nadchodząca animacja?

"Wojownicze Żółwie Ninja" - kiedy premiera nowego filmu?

Żółwie Ninja to kultowi bohaterowie istniejący od 1984 roku. Powstali jako postacie komiksowe, będące pastiszem popularnych wówczas trendów superbohaterskich. Seria odniosła jednak sukces i szybko została przeniesiona na mały i duży ekran. W ciągu kolejnych lat "Wojownicze Żółwie Ninja" doczekały się wielu wcieleń.

Najnowsze powstanie dzięki współpracy Rogena i stacji Nickelodeon. Na Twitterze filmowca pojawiło się zdjęcie, które zapowiada datę premiery nowej wersji "Wojowniczych Żółwi Ninja".

Grafika jest stylizowana na notatkę chemiczną jednego z głównych bohaterów - Leonardo, który pełni funkcję "mózgowca" drużyny mutantów. W zapiskach pojawiła się data 11 sierpnia 2023 roku. To właśnie wtedy nowe "Wojownicze Żółwie Ninja" zadebiutują na dużym ekranie.

Pierwsze informacje na temat rebootu "Wojowniczych Żółwi Ninja" pojawiły się w czerwcu 2020 roku. Za produkcję odpowie Jeff Rowe - jeden z twórców animacji Netflix "Mitchellowie kontra maszyny". Scenarzystą filmu został Brendan O'Brien. Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych, ale wiadomo, że film ma być animacją 3D opartą na serialu "Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja". Co ciekawe jednocześnie nad nową wersją tytułu pracuje również platforma Netflix.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter