Zamknij

Pamiętasz go z „Rodziny zastępczej”? Nieźle wyrósł!

Redakcja
06.02.2018 09:00
Pamiętasz go z „Rodziny zastępczej”? Nieźle wyrósł!
fot. Instagram

Kto nie oglądał serialu „Rodzina zastępcza”? Przez dobre kilka lat widzowie Polsatu mogli śledzić losy rodziny Kwiatkowskich i ich pokaźnej gromadki dzieci. 

Aktorzy, którzy wcielili się w postaci najmłodszych bohaterów serialu „Rodzina zastępcza” i „Rodzina zastępcza plus”, dorastali na oczach widzów. Jednym z najbardziej charakterystycznych małolatów był Michał Włodarczyk grający Wojtusia.

Michał Włodarczyk dekadę temu był znanym dziecięcym aktorem. Największą popularność przyniosła mu rola Wojtka w przebojowym serialu „Rodzina zastępcza”, w którym grał w latach 2007–2009.

Wydawało się, że był to jedynie krótki epizod w życiu Włodarczyka. Ale fani aktora na pewno pamiętają, że na koncie ma udział także w serialu „Londyńczycy”. Można było oglądać go także w filmach „Powidoki” i „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Aktorstwo nie jest jedyną pasją 22-letniego chłopaka. Drugą jest sport. Marek od kilku lat trenuje MMA i bierze udział w ogólnopolskich zawodach. Na jego Instagramie można zobaczyć, jak pracuje nad swoją imponującą sylwetką.

RadioZET.pl/SI