Zamknij

"Wonder Woman 1984": wielka tegoroczna premiera jednak na VOD. Gdzie i kiedy obejrzeć?

22.02.2021 12:30
"Wonder Woman 1984": wielka tegoroczna premiera jednak na VOD. Gdzie i kiedy obejrzeć?
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Wonder Woman 1984" jednak zadebiutuje na VOD. Gdzie i kiedy obejrzeć film online? Co wiemy o 2. części "Wonder Woman" i kiedy odbędzie się premiera?

"Wonder Woman 1984" to druga odsłona superbohaterskiego widowiska z Gal Gadot w roli głównej. Premiera filmu odbędzie się jednak w formie streamingowej! Gdzie i kiedy obejrzeć "Wonder Woman 1984" online? Szczegóły poniżej.

"Wonder Woman 1984" na VOD - gdzie i kiedy obejrzeć online?

"Wonder Woman 1984" to kontynuacja przygód Diany Prince w reżyserii Patty Jenkins. Tym razem przenosimy się do burzliwych lat 80. XX wieku, by towarzyszyć tytułowej bohaterce w kolejnej próbie ocalenia świata.

W roli głównej powróci Gal Gadot, a na ekranie towarzyszyć jej będą: Chris Pine ("Star Trek") jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako Cheetah, Pedro Pascal ("The Mandalorian", "Gra o tron") jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope oraz Connie Nielsen jako Hippolyta.

Streamingowa premiera filmu "Wonder Woman 1984"  odbędzie się 1 kwietnia 2021 roku w serwisie HBO GO. Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins, która wspólnie z Geoffem Johns'em i Dave'm Callahamem, napisała również scenariusz.