Zamknij

World of Dance: nowe taneczne show w Polsacie

Redakcja
16.05.2018 14:20
World Of Dance w Polsacie
fot. Instagram

Polsat zapowiada nowe taneczne show: World of Dance. Producentką amerykańskiej wersji jest sama Jennifer Lopez. Polska wersja będzie pierwszą w Europie.

Rewolucyjne podejście w World of Dance

Czy "World of Dance" przyciągnie tak dużą widownię, jak inne taneczne programy emitowane w polskich stacjach? Nie wiadomo, ale fakt, że to Jennifer Lopez jest producentką wykonawczą, pozwala sądzić, że zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. W USA program bije rekordy popularności.

Program składa się z kilku części: najpierw są kwalifikacje, otem castingi, półfinały i finał - właściwie nie ma w tym nic nowego. Jednak projekt skierowany jest do profesjonalnych tancerzy, a o jego wyjątkowości decyduje "rewolucyjne podejście do sposobu filmowania tego show, pokazywania tańca. Wygląda to dość spektakularnie. W tym programie rywalizują ze sobą profesjonaliści. Otwieramy się na zagranicznych tancerzy" – powiedział w rozmowie z naTemat Paweł Czajkowski, odpowiadający za promocję "World of Dance".

World of Dance: zasady programu

W show udział wziąć mogą osoby powyżej 18 roku życia, ale i juniorzy: 8-18 lat. Dorośli występować mogą indywidualnie, jak i w grupach, a wszyscy będą rywalizować na równych prawach. Szczegóły nie są jednak jeszcze znane.

W tej chwili trwają poszukiwania jurorów, których będzie troje. Program poprowadzi dwójka prowadzących. W kontekście jury Czajkowski wymienia Edytę Herbuś i Annę Jujkę. Czy któraś z nich pojawi się w jury?

Kiedy emisja World of Dance?

Castingi do programu ruszają w czerwcu, a show pojaw się w jesiennej ramówce telewizji Polsat.

RadioZET.pl/NaTemat/SA