Zamknij

Wpadka Kingi Rusin w programie śniadaniowym podczas rozmowy z Dominiką Gwit

Redakcja
04.09.2018 14:19
Dominika Gwit
fot. Instagram

Nowy sezon „Dzień Dobry TVN” otwarty. W niedawnym odcinku pojawiła się Dominika Gwit, która opowiadała o swojej walce z hejtem. Niestety Kinga Rusin zaczęła rozmowę od sporej wpadki. Najpierw porównała Gwit do Danuty Rinn, a potem mówiła o walce piosenkarki z kompleksem otyłości. Zrobiło się niezręcznie, a zaskoczona Gwit próbowała wybrnąć z tej sytuacji.

W niedzielnym odcinku DD TVN gościem była Dominika Gwit, która opowiedziała m.in. o tym, jak traktuje hejt w sieci i jak sobie z nim radzi. Niespodziewanie, prowadząca Kinga Rusin porównała Gwit do Danuty Rinn i stwierdziła, że Rinn „uwodziła swoim największym kompleksem”. Słowa te stoją jednak w opozycji do tego, co o sobie mówi Gwit. Aktorka twierdzi, że akceptuje swoje ciało i nie ma problemu ze swoją otyłością.

Wpadka Kingi Rusin w DD TVN

Wypowiedź Kingi Rusin odebrać można tak, jakby wmawiała Gwit kompleksy. Powiedziała jednak dosyć istotną rzecz, na którą natychmiast zareagowała Gwit:

„Pamiętam wielokrotne rozmowy z moją ciocią. Wszyscy uważali, że to nie jest dla niej problem, dlatego, że ona postanowiła się z tego śmiać, ale ja wiem, że to był dla niej problem” – powiedziała Rusin.

„Ja przede wszystkim jestem sobą. Przeszłam w życiu różne etapy i wiele lekcji. Nauczyłam się kochać siebie ponad wszystko. Zdrowie jest najważniejsze, zawsze to powtarzam [...]. Chodzi o to, by przede wszystkim wiedzieć w życiu, czego się od życia chce i czego się chce od samych siebie. Kim się tak naprawdę jest, bo to nie ciało nad definiuje, a niestety w dzisiejszym świecie trudno wyjść z tej kalki. Kocham, jestem kochana, jestem wykształconą, mądrą, silną kobietą, która wie, czego chce i idzie przez życie z podniesioną głową i odnosi sukcesy. Pomimo wszystko, a może właśnie dlatego, że mam tyle siły. Nie interesuje mnie zdanie innych na temat mojego wyglądu” – wyjaśniła Dominika Gwit.

Na koniec Gwit radzi wszystkim, którzy mają kompleksy, by przestali przeglądać się w oczach innych, a bardziej zwracali uwagę na to, czego oni sami tak naprawdę chcą.

Czy to raz na zawsze zamknie temat otyłości Dominiki Gwit?

RadioZET.pl/SA