Zamknij

Wpadka w „Ameryka Express”. Co na to uczestniczka?

Redakcja
06.09.2018 11:37
Wpadka w „Ameryka Express”. Co na to uczestniczka?
fot. Instagram:@aleksandra.domanska

Wczoraj mogliśmy obejrzeć premierowy odcinek nowego show TVN. „Ameryka Express” zostało bardzo ciepło przyjęte przez widzów, jednak nie obyło się bez zabawnej wpadki dotyczącej jednej z uczestniczek. O co chodziło i jak zareagowała sama zainteresowana?

„Ameryka Express” to nowy program rozrywkowy stacji TVN, który zastąpił „Azję Express”. Formuła jest bardzo podobna, gwiazdy rywalizują ze sobą, wykonując różnorodne zadania oraz próbują poradzić sobie w często spartańskich warunkach. Bardzo często dużym wyzwaniem jest już sam kontakt z odmienną kulturą i językiem. Od zawodników wymagana jest zarówno odporność fizyczna i psychiczna, jak i pomysłowość i spryt.

Pierwszy odcinek programu, który mogliśmy oglądać 5.08.2018, przyciągnął przed ekrany wielu widzów ciekawych, jak gwiazdy poradzą sobie w trudnych warunkach. Format realizowany jest z dużym rozmachem i widać, że producenci starali się pieczołowicie przygotować każdy detal. W tak dużym przedsięwzięciu zawsze jednak znajdzie się miejsce dla drobnego, ale często zabawnego błędu. Tak było i tym razem.

Zabawna wpadka w „Ameryka Express”

Błąd pojawił się nie na planie programu, ale na stronie telewizji TVN, gdzie jest on promowany. Na liście uczestników pojawiła się między innymi Agnieszka Domańska. Gdyby nie zdjęcia, z pewnością wiele osób zachodziłoby w głowę, kto to taki. Chodzi oczywiście o Aleksandrę Domańską, aktorkę znaną między innymi z ról w „Drogówce” i „Podatku od miłości”. Domańska w programie występuje w duecie ze swoim bratem Dawidem.

Choć błąd został szybko poprawiony, sama aktorka postanowiła zareagować na wpadkę ze znanym sobie poczuciem humoru. Na swoim Insta Stories umieściła zdjęcie ekranu, na którym widać logo „Ameryka Express” oraz wszystko mówiący napis.

„Miłego wieczoru moi mili! Wasza Agnieszka!”

Aleksandrze nie można odmówić dystansu do siebie i poczucia humoru. Zabawne zdjęcia i kolaże, jakie umieszcza w mediach społecznościowych, już nieraz rozbawiały fanów.

RadioZET.pl/MF