Zamknij

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Marina Łuczenko poprawiła Annę Kalczyńską

Maciej Friedrich
24.09.2019 12:41
Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Marina Łuczenko poprawiła Annę Kalczyńską
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marina Łuczenko odwiedziła studio TVN, by opowiedzieć o roli w serialu "39 i pół tygodnia". Podczas wywiadu prowadząca Anna Kalczyńska wspomniała o dziecku piosenkarki i przekręciła jego imię. Wpadka zirytowała żonę Wojciecha Szczęsnego, która szybko poprawiła dziennikarkę.

Marina Łuczenko poza karierą wokalistki związana jest również z aktorstwem. Popularność przyniosła jej rola Chelsea Amandy, córki głównego bohatera Darka, w którego wciela się Tomasz Karolak. Prywatnie Marina od 2013 roku związana jest z polskim bramkarzem Wojciechem Szczęsnym. Para pobrała się w 2016 roku, a 30 czerwca 2018 na świat przyszedł ich syn Liam. To właśnie oryginalne imię dziecka Mariny było powodem wpadki w "Dzień Dobry TVN", którą zaliczyła Anna Kalczyńska.

Dzień Dobry TVN: Wpadka w programie. Marina Łuczenko poprawiła prowadzącą

Marina Łuczenko odwiedziła "Dzień Dobry TVN" by opowiedzieć o powrocie do roli Amandy w "39 i pół tygodnia", serialowej kontynuacji "39 i pół". Aktorka przyznała, że Wojciech Szczęsny nie był zachwycony rozłąką z synem, który towarzyszył mamie w Warszawie.

- Mówił: No jak ty to sobie wyobrażasz, że wyjedziesz i będziesz w tej Warszawie cały czas siedziała? A kiedy ja będę widział Liama? (...) No więc wiadomo, to była trudna decyzja, ale w głębi serca czułam wielką radość. Bardzo fajnie to się później poukładało.

Prowadząca Anna Kalczyńska dopytywała, kto pomaga Marinie w opiece nad synkiem. Niestety, w pewnym momencie przekręciła imię chłopca, co nie spodobało się Łuczenko. Szybko poprawiła dziennikarkę i nie kryła swojego oburzenia.

- Mogłam zostawić w dobrych rękach Liama, nie Lajama. Kto w ogóle wymyślił Lajam?! To jest Liam! - wytłumaczyła dobitnie Marina.

 Marina skończyła 30 lat. Wojciech Szczęsny wyprawił jej bajkowe urodziny. Kto pojawił się na imprezie? 

Zagłosuj

Czy podoba ci się imię Liam?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF