Zamknij

Nowy polski film Netflixa! O czym opowie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" z Julią Wieniawą?

30.11.2020 11:00
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - o czym opowie film z Julią Wieniawą w roli głównej?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to kolejny polski film platformy Netflix. Projekt zapowiada się obiecująco. Kiedy premiera filmu na Netflix i czego dotyczy jego fabuła? Zdradzamy.

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", czyli kolejna polska produkcja od Netflix. Dopiero byliśmy świadkami premiery pierwszego polskiego filmu platformy - "Erotica 2022", a już nadciąga kolejny. Kiedy premiera filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"? O czym opowie produkcja z Julią Wieniawą w roli głównej?

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" - o czym opowie film?

Fabuła filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" owiana jest tajemnicą. Wiemy jedynie, że akcja rozgrywać się będzie w sylwestrową noc, gdy impreza grupki nastolatków wymknie się spod kontroli - niemal wszyscy popełniają samobójstwo. Całość ma zostać utrzymana w klimacie czarnej komedii

Zobacz także

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" - kiedy premiera polskiego filmu na Netflix?

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" zadebiutuje na Netflixie już 28 grudnia 2020 roku. Za reżyserię filmu odpowiada debiutujący Jan Belcl. W rolach głównych zobaczymy Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego. Na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Mateusz Więcławek i Barbara Garstka.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na wakacjach. Pokazali zdjęcia [FOTO]