Zamknij

"Rodzina Soprano": powstanie więcej niż jeden filmowy prequel kultowego serialu?

08.09.2021 11:23
The Many Saints Of Newark
fot. LILO/SIPA/SIPA/East News

Twórca prequelu "Rodziny Soprano" - filmu "Wszyscy święci New Jersey" zdradził, że chciałby powołać kolejną produkcję o gangsterach z New Jersey.

Bohaterowie serialu "Rodzina Soprano" powrócą po latach w filmie "Wszyscy święci New Jersey" ("The Many Saints Of Newark") - prequelu hitu HBO. Niewykluczone, że w przyszłości zobaczymy więcej filmów o przeszłości Tony'ego Soprano.

"Wszyscy święci New Jersey": czy powstaną kolejne prequele Rodziny Soprano?

Fani "Rodziny Soprano" od dawna czekają na zapowiadany prequel serialu, w którym zobaczymy młodość Tony'ego oraz kształtowanie się mafijnej organizacji, którą w przyszłości będzie dowodził. Film czeka obecnie na premierę.

Na filmie "Wszyscy święci New Jersey" wcale nie musi się skończyć. David Chase - twórca "Rodziny Soprano" i współscenarzysta nadchodzącego filmu udzielił ostatnio wywiadu portalowi Deadline. Filmowiec zdradził, że jest gotowy powołać do życia kolejne filmy dziejące się w świecie gangsterów z New Jersey. Ma jednak jeden warunek - nad scenariuszem musi pracować z nim Terence Winter - dawny scenarzysta "Rodziny Soprano". Redakcja Deadline po wywiadzie z Chase'em, zadzwoniła do Wintera. Co powiedział twórca?

Pomysł kontynuacji i to z Davidem? Wszedłbym w to w mgnieniu oka. Absolutnie.

Oczywiście sama chęć stworzenia kolejnego prequelu "Rodziny Soprano" nie gwarantuje, że tak rzeczywiście się stanie. Wszystko zależy od wyników finansowych "Wszyscy świętych New Jersey". Jeśli film odniesie sukces, szefowie Warner Bros. i New Line Cinema bez wątpienia dadzą zielone światło na realizację kolejnych filmów o otoczeniu Tony'ego.

"Wszyscy święci New Jersey": kiedy premiera?

Czy historia przeszłości losów rodziny Soprano będzie hitem? Biorąc pod uwagę ilość fanów serialu, zdecydowanie film przyciągnie do kin wielu widzów. Tym bardziej że w roli młodego Tony'ego wystąpił Michael Gandolfini - syn odtwórcy gangstera w serialu. James Gandolfini zmarł 19 czerwca 2013 roku, więc o kontynuacji "Rodziny Soprano" raczej nie ma mowy. W pozostałych rolach wystąpili Alessandro Nivola, Leslie Odom Jr., Jon Bernthal, Corey Stoll, Billy Magnussen, Michela De Rossi, John Magaro, Ray Liotta oraz Vera Farmiga. "Wszyscy święci New Jersey" trafią do polskich kin 29 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Deadline