Zamknij
Wszyscy święci z New Jersey - RAY LIOTTA, ALESSANDRO NIVOLA, COREY STOLL, JOHN MAGARO, BILLY MAGNUSSEN and JON BERNTHAL - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Album Online/East News

Twórcy filmu "Wszyscy święci z New Jersey" zaprezentowali głównych bohaterów prequela "Rodziny Soprano". Którzy bohaterowie serialu powrócą na dużym ekranie?

"Rodzina Soprano" to jeden z najpopularniejszych seriali świata. Po latach przerwy od zakończenia hitu HBO, doczekamy się filmu, będącego prequelem historii Tony'ego Soprano. W filmie "Wszyscy święci z New Jersey" poznamy nie tylko przeszłość głównego bohatera serialu, ale również wydarzenia, które doprowadziły do powstania organizacji przestępczej z Newark.

Tony nie będzie jedyną postacią z "Rodziny Soprano", którą zobaczymy w filmie. Twórcy produkcji podzielili się plakatami, przedstawiającymi głównych bohaterów "Wszystkich świętych z New Jersey". Okazuje się, że powróci wielu dobrze znanych bohaterów, siłą rzeczy granych jednak przez innych, młodszych aktorów. Fani serialu HBO ucieszą się jednak, że w młodego Tony'ego wcieli się Michael Gandolfini - syn zmarłego w 2013 roku Jamesa Gandolfiniego - aktora, przez lata wcielającego się w głównego bohatera "Rodziny Soprano".

W filmie reżyserowanym przez Alana Taylora ze scenariuszem Davida Chase'a i Lawrence'a Konnera poza Michaelem Gandolfinim wystąpili: Alessandro Nivola, Leslie Odom Jr., Jon Bernthal, Corey Stoll, Billy Magnussen, Michela De Rossi, John Magaro, Ray Liotta oraz Vera Farmiga. "Wszyscy święci New Jersey" trafią do polskich kin 29 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Warner Bros. Pictures/New Line Cinema/materiały prasowe