Zamknij

"Wszyscy święci z New Jersey": nowy zwiastun filmu pokazuje przeszłość rodziny Soprano [WIDEO]

09.09.2021 07:29
Wszyscy święci z New Jersey - VERA FARMIGA, JON BERNTHAL - kadr z filmu
fot. LILO/SIPA/SIPA/East News

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu "Wszyscy święci z New Jersey", będącego prequelem serialu "Rodzina Soprano". Co zdradza na temat fabuły?

Na film "Wszyscy święci z New Jersey" czeka wielu fanów kultowej produkcji HBO - "Rodzina Soprano". W nadchodzącej produkcji będziemy mogli zobaczyć narodziny organizacji przestępczej z Newark oraz poznać młodość Tony'ego Soprano.

"Wszyscy święci z New Jersey": nowy zwiastun prequelu "Rodziny Soprano"

O tym, że Warner Bros., HBO i New Line Cinema pracują wraz z Davidem Chase'em - twórcą "Rodziny Soprano", nad filmowym prequelem serialu, było wiadomo od dawna. Miłośnicy historii o pogrążonym w depresji gangsterze są tym bardziej podekscytowani, że w młodego Tony'ego wcielił się Michael Gandolfini - syn Jamesa Gandolfiniego - gwiazdora "Rodziny Soprano".

W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun filmu "Wszyscy święci z New Jersey", zdradzający nie tylko narodziny mafii, którą w przyszłości przejmie Tony Soprano, ale również pokazujący pierwsze przestępcze kroki chłopaka. Jak prezentuje się trailer?

Zanim nastały rządy Tony'ego Soprano głową mafii był Dickie Moltisanti. W filmie zobaczymy jeden z najbardziej burzliwych okresów w historii Newark - w chwili, gdy rywalizujący gangsterzy zaczynają podnosić poprzeczkę i rzucać wyzwanie wszechpotężnej rodzinie przestępczej DiMeo. W tym trudnym dla Tony'ego okresie pojawia się wujek, którego chłopak ubóstwia - Dickie Moltisanti. Mężczyzna z trudem radzi sobie zarówno ze swoimi zawodowymi, jak i osobistymi obowiązkami, jednak jego wpływ na siostrzeńca sprawi, że wrażliwy nastolatek zmieni się w przyszłości w bezwzględnego przestępcę.

"Wszyscy święci New Jersey": kiedy premiera?

W filmie reżyserowanym przez Alana Taylora ze scenariuszem Davida Chase'a i Lawrence'a Konnera poza Michaelem Gandolfinim wystąpili: Alessandro Nivola, Leslie Odom Jr., Jon Bernthal, Corey Stoll, Billy Magnussen, Michela De Rossi, John Magaro, Ray Liotta oraz Vera Farmiga. "Wszyscy święci New Jersey" trafią do polskich kin 29 października 2021 roku.

RadioZET.pl/YouTube/Warner Bros./New Line Cinema