Zamknij

Wyjdź za mnie. Pierwsze oświadczyny w programie

Redakcja
30.03.2018 12:36
Oświadczyny Tadeusza
fot. mat.prasowe

W 2. odcinku programu „Wyjdź za mnie” doszło do pierwszych w historii programu zaręczyn. Małgosia była bardzo zaskoczona oświadczynami Tadeusza, ale przyjęła je z radością.

Wyjdź za mnie. Oświadczyny w programie

Ta para już w pierwszym odcinku miała się ku sobie, a z każdym dniem spędzonym w Domu Zaręczyn stawali się sobie coraz bliżsi. Tadeusz na wszelkie możliwe sposoby chciał Małgosi pokazać, jak bardzo mu na niej zależy. Zaczęło się od omletu w kształcie serca na śniadanie, później była wycieczka w góry i mini piknik z truskawkami i szampanem. Czas spędzony z tą piękną blondynką był dla Tadeusza magiczny, dlatego zabrał Małgosię na romantyczny spacer po plaży i oświadczył się jej nad brzegiem morza. Po powrocie do domu gratulacjom pozostałych uczestników show nie było końca.

Oboje udowodnili, że udział w „Wyjdź za mnie” traktowali od początku poważnie, bo zależało im na odnalezieniu tej drugiej połówki. Małgosia i Tadeusz doskonale wiedzą, że nie jest to takie proste. Ich poprzednie historie miłosne okazały się trudne. Małgosia była w 7-letnim związku z obcokrajowcem, dla którego zrezygnowała ze studiów medycznych. Zerwała z nim, gdy dowiedziała się, że mężczyzna prowadzi podwójne życie. Wielka miłość okazała się dla niej bolesnym doświadczeniem. Natomiast Tadeusz ma dwie córki i jest po rozwodzie. Takie przeżycia zmieniają ludzi na zawsze i nie każdy jest w stanie ponownie otworzyć się na miłość. Ta para wykazała się odwagą i mimo sporej różnicy wieku — Małgosia ma 24 lata, a Tadeusz 38 — wierzą, że tym razem się uda. Ich losy będziemy mogli śledzić w dalszej części programu.

Najbliższy odcinek „Wyjdź za mnie” zobaczymy w czwartek, 5 kwietnia o godz. 22:15, w Polsacie.

RadioZET.pl/SI