Zamknij

"Wyprawa do dżungli 2" powstanie. Dwayne Johnson i Emily Blunt powrócą w kontynuacji hitu Disneya

30.08.2021 19:48
"Wyprawa do dżungli 2" powstanie. Dwayne Johnson i Emily Blunt powrócą w kontynuacji hitu Disneya
fot. Rex Features/East News

Mamy świetne wieści dla fanów rozrywkowego widowiska Disneya. "Wyprawa do dżungli" oficjalnie powróci z drugą odsłoną, w której poznamy dalsze losy bohaterów granych przez Dwayne'a Johnsona i Emily Blunt.

Frank i Lily Houghton nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Oficjalnie ogłoszono, że  Disney dał zielone światło dla stworzenia drugiej części "Wyprawy do dżungli". Co już wiemy o kontynuacji wakacyjnego hitu?

"Wyprawa do dżungli" doczeka się kontynuacji

"Wyprawa do dżungli" to opowieść o charyzmatycznym kapitanie statku oraz badaczce dzikiej przyrody, którzy zapuszczają się w głąb amazońskiej dżungli, by odnaleźć magiczne drzewo leczące wszelkie choroby. Film miał swoją premierę pod koniec lipca 2021 roku i może pochwalić się olbrzymim sukcesem finansowym. To przełożyło się rzecz jasna na decyzję o kontynuacji.

Powstanie "Wyprawy do dżungli 2" potwierdził magazyn The Hollywood Reporter. W rolach głównych powrócą  Dwayne Johnson i  Emily Blunt, a scenariusz ponownie opracuje Michael Green. Na obecną chwilę nie potwierdzono, czy Jaume Collet-Serra powróci na stanowisku reżysera. Nie ujawniono też przewidywanej daty premiery. Wszyscy fani "Jungle Cruise" muszą się zatem uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/Hollywoodreporter.com