Zamknij

Wyspa Przetrwania. Zaprasza Damian Michałowski z Radia ZET

Redakcja
27.07.2017 10:23
Wyspa Przetrwania. Zaprasza Damian Michałowski z Radia ZET
fot. mat.prasowe

Szesnastu rozbitków, a zwycięzca będzie tylko jeden. Mordercze konkurencje w tropikalnym klimacie rajskiej wyspy, codzienna walka, by zapewnić sobie i współtowarzyszom choć znośne warunki bytowania – oto co czeka widzów w nowym survivalowym show Polsatu „Wyspa przetrwania”.

Co jest najcenniejsze na jednej z bezludnych wysp archipelagu Fidżi, na której rozegra się walka? Dla turystów pewnie widoki, ale dla śmiałków, którzy biorą udział w programie, najważniejsze jest zdobycie pożywienia. Zobaczcie koleją relację dziennikarza Radia ZET i prowadzącego program Damiana Michałowskiego z planu „Wyspy przetrwania”, programu, który zobaczymy już we wrześniu w Polsacie.

Na świecie program cieszy się ogromną popularnością. Jak dotąd był realizowany w 50 krajach. Doczekał się między innymi 11 edycji we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii i 19 w Danii. W USA tygodnik „Time” zamieścił go na liście 100 największych programów telewizyjnych, a wśród programów reality show nie ma sobie równych.

Jak przystało na program survivalowy, show był nagrywany w najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Najczęściej producenci zabierali uczestników do Oceanii (Australia, Fidżi, Markizy, Palau, Wyspy Cooka, Samoa), oraz do Azji (Malezja, Tajlandia, Chiny, Filipiny, Kambodża, Wietnam, Indonezja). Pojedyncze edycje realizowano w Ameryce Południowej (Brazylia) czy krajach Ameryki Łacińskiej (Panama, Gwatemala, Nikaragua, Kostaryka.

Program „Wyspa Przetrwania" już po wakacjach w Polsacie.

 

RadioZET.pl/SI