Zamknij

Wyspa przetrwania. Zdjęcia uczestników

Redakcja
18.08.2017 15:24
Wyspa przetrwania. Zdjęcia uczestników
fot. mat.prasowe

Już 8 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowe przygodowe  reality-show „Wyspa przetrwania”. 16 śmiałków, których wyłoniono spośród 10 tysięcy zgłoszeń, spróbuje na jednej z bezludnych wysp archipelagu Fidżi, przetrwać jak najdłużej. Wezmą oni udział w trudnych konkurencjach, walcząc o dach nad głową, jedzenie i ogień w ekstremalnie surowych warunkach tropikalnej wyspy.

Karolina Grychnik ma 29 lat i pochodzi z Bytomia. Jest architektem wnętrz, ale od lat realizuje się również jako instruktor fitness i tańca. Uwielbia góry i trekking. Jest zakochana w deskach - w zimie w snowboardowej, zaś w lecie w tej od wakeboardu. Jej pasją jest gotowanie. Płynnie posługuje się śląską gwarą i stara się kultywować śląskie tradycje.

Katarzyna Cebula 31-latka  z Mieleszyna, która  nie potrafi usiedzieć w miejscu. Niedawno wróciła z trzyletniego pobytu na wyspach Australii i Oceanii (Wyspy Cooka, Nowa Zelandia, Australia), gdzie pracowała jako instruktor kitesurfingu. Globtroterka – tylko w Europie odwiedziła już 25 państw. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Trenowała koszykówkę i wspinaczkę, teraz doskonali swoje umiejętności w kitesurfingu.  

Justyna Gokiert Skrentna - Księgowa. Ma 40 lat i pochodzi ze Złotowa. Ma męża i dwójkę dzieci. Niezależna i aktywna, nie tylko jako mama i świetny pracownik. Od kilku lat jej pasją stało się bieganie. Trenuje  3-4 razy w tygodniu, przebiegając nawet 60 km. Lubi wyzwania, biega również biegi z przeszkodami i górskie. Ukończyła maraton. Obecnie przygotowuje się do  pierwszego startu w triathlonie.

Maciej Klotz  45 – letni przedstawiciel handlowy z Bydgoszczy.  Od 14 lat żonaty, ma dwie córki, którym nie potrafi niczego odmówić. Od dziecka trenował judo, był nawet mistrzem Polski juniorów młodszych. Obecnie jeździ rowerem, uprawia sporty walki, wspina się w górach i gra w rugby w II ligowym klubie Alfa Bydgoszcz. W wieku 22 lat wsiadł na motocykl i wyruszył do Australii... dotarł niestety tylko do Egiptu.

Maciej Kuśmierz  25 – latek z Wołomina. Wokalista disco – polo, założyciel zespołu Maczo, z którym odniósł już kilka sukcesów. Jego piosenka „Tak szalona miłość (Zuzia)” wygrała ogólnopolski konkurs disco polo Vivus Star. Równie ważny jest dla niego sport. W przeszłości trenował piłkę ręczną, taniec electro boogie, piłkę nożną i karate. Obecnie  cztery razy w tygodniu ćwiczy  na siłowni i pływa.

Paweł Bodzianny - 35 letni rolnik i hodowca bydła z Piasecznej na Dolnym Śląsku. W życiu był już barmanem, kelnerem, magazynierem, akwizytorem i malarzem. Obecnie jest właścicielem 25 krów rasy szkockiej. Obieżyświat -podróżował po Australii, Ameryce Południowej, mieszkał w RPA, a na Filipinach zrobił kurs nurkowy. Nie wyobraża sobie dnia bez sportu. Chodzi na siłownię, trenuje crossfit, biega, gra w squasha, a zimą jeździ na nartach.

Paweł Poręba ma 28 lat i pochodzi z Krakowa. Jest informatykiem, trenerem personalnym, pracuje również w modelingu. Były Mister Polski Internautów z 2016 roku. Ma uprawnienia ratownika WOPR. Od dziecka lubił sport i aktywnie spędzał czas. Najpierw trenował piłkę nożną i siatkówkę oraz pływał i biegał.  Teraz kilka razy w tygodniu skupia się na crossficie.

Piotr Krystkiewicz  31 – letni strażak ze Szczecina. Interesuje się sportem i motoryzacją. Jego pasją są szczególnie stare samochody, które lubi odrestaurowywać.  O sobie mówi - odważny, szczery i skromny. Przebiegł już kilka razy trasę maratonu. Poza bieganiem trenuje kalistenikę, crossfit oraz piłkę nożną.

Program poprowadzi dziennikarz Radia ZET – Damian Michałowski.

RadioZET.pl/SI