Zamknij

„Wyspa Przetrwania" już dzisiaj. Co będzie działo się w 1. odcinku?

Redakcja
08.09.2017 11:07
„Wyspa Przetrwania" już dzisiaj. Co będzie działo się w 1. odcinku?
fot. Wyspa przetrwania

Już w piątek, 8 września, startuje „Wyspa przetrwania” – jedna z najciekawszych propozycji jesiennej ramówki. Co będzie działo się w 1. odcinku nowego show Polsatu?

Szesnaścioro odważnych, słońce, dżungla, bezludna wyspa i niezwykłe konkurencje. Oto co czeka widzów w premierowym odcinku reality – show „Wyspa przetrwania”, jesiennej nowości, która od piątku na antenie Polsatu.

Co zobaczymy w 1. odcinku „Wyspy Przetrwania? Uczestnicy wylądują na wyspie, będą próbowali rozpalić ogień, zbudować szałas. Pojawią się też pierwsze przyjaźnie, ale też konflikty. Kto odpadnie po pierwszym odcinku? Dowiemy się już wieczorem – o godzinie 20.00 w Polsacie.

Program prowadzi Damian Michałowski, który w Radiu ZET od 4 września poprowadzi sobotni i niedzielny „Poranek w Radiu ZET".

– Aby się znaleźć na tej bezludnej wyspie uczestnicy musieli pokonać ponad 15 tysięcy kilometrów. Podróż jest długa, zresztą posłuchajcie o mojej. Wyruszyłem z Warszawy do Zurychu 2 godziny lotu, tam 4 godziny czekania na samolot do Hongkongu. Z Zurychu do Hongkongu leciałem 12 godzin – przyznał Damian Michałowski.

damian michałowski

RadioZET.pl/SI