Zamknij

Wzruszające filmy świąteczne: które warto obejrzeć przed Bożym Narodzeniem?

Sylwia Bagińska
22.12.2021
Aktualizacja: 22.12.2021 14:25
Wzruszające filmy świąteczne
fot. Shutterstock

Uwielbiasz się wzruszać na filmach świątecznych i nie wiesz, jaką bożonarodzeniową produkcję wybrać? Koniecznie skorzystaj z naszej listy 5 najbardziej wzruszających filmów świątecznych.

Wzruszające filmy świąteczne: które warto obejrzeć przed Bożym Narodzeniem? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Podpowiadamy, jakie produkcje bożonarodzeniowe spowodują, że uronisz łezkę przed ekranem.

Wzruszające filmy świąteczne [TYTUŁY]

Na naszej liście wzruszających świątecznych filmów znajdziecie tytuły produkcji, które powinny obejrzeć wszystkie osoby, które nie mają problemu z „rozklejeniem” się przed TV.

  • „Love Actually”

Love Actually” to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych filmów świątecznych. W obsadzie znalazła się plejada gwiazd m.in. Hugh Grant, Colin Firth, Alan Rickman i Emma Thompson. W filmie zostało pokazanych wielu bohaterów i aż dziesięć historii miłosnych. „Love Actually” to wiele smutnych scen, ale także kilka zabawnych momentów. Produkcja premierę miała w 2003 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz także:  5 zapomnianych filmów świątecznych. Co warto obejrzeć przed Bożym Narodzeniem? [TYTUŁY]

  • „Jack Frost”

Na naszej liście wzruszających filmów świątecznych nie mogło zabraknąć produkcji pt. „Jack Frost”. Film opowiada o popularnym muzyku, który ginie w wypadku samochodowym. Po roku od śmierci wraca on do swojego syna w postaci bałwana. W rolach głównych Kelly Preston i Michael Keaton.

  • „Listy do M.”

„Listy do M.” to polska odpowiedź na film „Love Actually”. Drogi życiowe kilkunastu bohaterów zmieniają się i wzajemnie krzyżują w święta Bożego Narodzenia. Komedia romantyczna, która wzruszy niejednego widza, doczekała się trzech części. W obsadzie filmu znalazło się wiele znanych artystów m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant, Paweł Małaszyński, Beata Tyszkiewicz i Piotr Adamczyk.

  • „Boże Narodzenie”

„Boże Narodzenie” to film z 2005 roku w reżyserii Christiana Cariona. Scenarzystom tej produkcji posłużyły prawdziwie wydarzenia z I wojny światowej. „Boże Narodzenie” to historia o żołnierzach dwóch wrogich obozów, którzy w 1914 roku przerywają walkę, aby wspólnie świętować przyjście na świat Jezusa.

  • „Śnięty Mikołaj”

Na końcu naszej listy wzruszających filmów świątecznych znalazła się produkcja pt. „Śnięty Mikołaj”. Komedia zapewne wzruszy wieloma osobami. Główny bohater Scott Calvin nie ma dużo czasu dla swojego dziecka z pierwszego małżeństwa. Muszą jednak spędzić razem święta – ta perspektywa nie wywołuje u nich uśmiechu na twarzy.

Zagłosuj

Który z tych filmów świątecznych podoba ci się najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl