Zamknij

Za marzenia. Kiedy nowy serial TVP2?

Redakcja
02.02.2018 10:08
Za marzenia. Kiedy nowy serial TVP2?
fot. Za marzenia

„Za marzenia” — nowy serial TVP2 już niedługo. Kiedy premiera i gdzie oglądać odcinki? Oto wszystkie szczegóły produkcji.

Za marzenia – kiedy premiera pierwszego odcinka?

Premiera serialu na antenie Dwójki odbędzie się 26 lutego 2018 roku. Produkcja będzie pokazywana w poniedziałki o godz. 21.50.

„Od czasów serialu «Przyjaciele» nie opowiedziano takiej historii o przyjaźni! To hasło towarzyszyło wydaniu książki, również w punkt wyraża główne motto serialu” — można przeczytać na oficjalnej stronie nowej produkcji na Facebooku.

Zobacz także

W rolach głównych zobaczymy Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk, Piotra Nerlewskiego, Katarzynę Figurę, Paulinę Chruściel, Radosława Krzyżowskiego, Izę Kunę czy Marcina Perchucia.

Za marzenia. Nowy serial TVP2. Gdzie oglądać?

„Za marzenia” to serial obyczajowo-komediowy oparty na książce pod tytułem „Zaczaruj mnie”. Opowiada o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów. Kiedy ich poznajemy, są na etapie przechodzenia ze studenckiego życia w dorosłość.

Fabuła serialu „Za marzenia" będzie koncentrować się wokół Zosi (Maja Bohosiewicz), która jest psycholożką, Anki (Anna Karczmarczyk), makijażystki na planie telenoweli, oraz Bartka (Piotr Nerlewski), typowego lekkoducha.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media