Zamknij

Za marzenia. Nowy serial TVP. Kiedy premiera?

Redakcja
30.01.2018 08:50
Za marzenia. Nowy serial TVP. Kiedy premiera?
fot. Facebook

Za marzenia. Nowy serial TVP. Kiedy premiera?

Dobre wiadomości dla miłośników polskich seriali. Wiosną 2018 roku widzowie TVP zobaczą nowy serial — „Za marzenia”. Jak informują Wirtualne Media, serial ma być produkcją obyczajowo-komediową, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk, Piotra Nerlewskiego, Katarzynę Figurę, Paulinę Chruściel, Radosława Krzyżowskiego, Izę Kunę czy Marcina Perchucia.

Akcja koncentrować ma się wokół Zosi (Maja Bohosiewicz), która jest psycholożką, Anki (Anna Karczmarczyk), makijażystki na planie telenoweli, oraz Bartka (Piotr Nerlewski), typowego lekkoducha.

za marzenia

„Od czasów serialu «Przyjaciele» nie opowiedziano takiej historii o przyjaźni! To hasło towarzyszyło wydaniu książki, również w punkt wyraża główne motto serialu” — czytamy na oficjalnej stronie na Facebooku.

Jak dodaje serwis Wirtualne Media, serial będzie można oglądać co tydzień — nie wiadomo jeszcze, czy na Jedynce, czy na Dwójce — najprawdopodobniej w późnym prime-time.

„Za marzenia” to serial obyczajowo-komediowy oparty na książce pod tytułem „Zaczaruj mnie”. Opowiada o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów. Kiedy ich poznajemy, są na etapie przechodzenia ze studenckiego życia w dorosłość.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media