Zamknij

Za marzenia. Nowy serial TVP2

Redakcja
27.02.2018 08:00
Za marzenia, serial TVP2
fot. Facebook

„Za marzenia” — nowy serial TVP2 już niedługo. Kiedy oglądać odcinki? Jacy aktorzy zagrają w serialu „Za marzenia”? Zdradzamy wszystkie szczegóły nowej produkcji TVP2.

Za marzenia. Serial TVP2

„Za marzenia” — nowy serial TVP2 już niedługo. Premiera odbędzie się 26 lutego 2018 roku, o godzinie 21.50 w TVP2. Kolejne odcinki emitowane będą w poniedziałki, także o godzinie 21.50.

Serial „Za marzenia” z założenia ma być skierowany do młodszych widzów (w wieku studenckim i około trzydziestego roku życia), ale nie tylko. Zainteresowani będą na pewno ci wszyscy widzowie, którzy szukają w telewizji prawdziwych emocji. „Od czasów serialu «Przyjaciele» nie opowiedziano takiej historii o przyjaźni! To hasło towarzyszyło wydaniu książki, również w punkt wyraża główne motto serialu” — takie hasło przyświeca bowiem serialowi „Za marzenia”.

Zobacz także

Za marzenia. Aktorzy serialu TVP2

W serialu „Za marzenia” zobaczymy całą plejadę polskich aktorów młodego pokolenia. W rolach głównych wystąpią: Maja Bohosiewicz, Ania Karczmarczyk i Piotr Nerlewski. Wszyscy oni doskonale znani są fanom seriali — Maja Bohosiewicz występowała m.in.w serialach „Londyńczycy” i „Aida”. Ania Karczmarczyk swoją karierę zaczęła od występu w „Galeriankach”, grała także m.in. w „M jak miłość”, „Powiedz tak” czy „Pitbull. Nowe porządki”. Piotra Nerlewskiego można było oglądać także m.in. w „M jak miłość”, gdzie wcielał się w rolę leśnika Franka Zarzyckiego. Kilka miesięcy temu zdecydował się jednak rozstać z produkcją.

W pozostałych rolach zobaczymy także Katarzynę Figurę, Paulinę Chruściel, Radosława Krzyżowskiego, Izę Kunę czy Marcina Perchucia.

Za marzenia. W tv i online w vod

Serial „Za marzenia” będzie można na pewno oglądać także online. Tradycyjnie odcinki tuż po emisji trafią prawdopodobnie do serwisu vod TVP. To właśnie tam widzowie będą mogli zobaczyć odcinki, które przegapili, a być może także — po uiszczeniu odpowiedniej opłaty — zobaczyć najnowsze, premierowe odcinki serialu „Za marzenia”.

Za marzenia. Serial TVP2

„Za marzenia” to serial obyczajowo-komediowy, którego fabuła oparta jest na polskiej książce pod tytułem „Zaczaruj mnie”. Serial opowiada o sukcesach i porażkach trojga dwudziestosześciolatków, którzy mieszkają razem od czasów studiów. 

Zobacz także

Fabuła serialu „Za marzenia” koncentruje się wokół perypetii Zosi (Maja Bohosiewicz), która jest psycholożką, Anki (Anna Karczmarczyk), makijażystki pracującej na planie serialu, oraz Bartka (Piotr Nerlewski), typowego lekkoducha, tzw. „jutromena”. Bohaterowie będą musieli odpowiedzieć sobie na wiele ważnych życiowych pytań: szukać pracy marzeń czy może po prostu zarabiać na życie? Imprezować czy może założyć rodzinę? Być sobą czy dostosowywać się do towarzystwa? Utrzymywać jak najwięcej czasu z rodziną czy może skupić się na relacjach ze znajomymi?

RadioZET.pl/SI