Zamknij

Zabójstwo w „Barwach Szczęścia”? Nagły zwrot akcji serialu

Redakcja
28.08.2018 14:42
Zabójstwo w „Barwach Szczęścia”? Nagły zwrot akcji serialu
fot. Michal Wozniak/East News

Po wakacjach na widzów TVP 2 czekają kolejne odcinki popularnego serialu „Barwy Szczęścia”. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Czy dojdzie do najgorszego i Alicja dopuści się zbrodni?

„Barwy Szczęścia” to bardzo popularny serial, którego akcję widzowie TVP 2 śledzą od 2007 roku. Już od września ulubieni bohaterowie powrócą w nowym sezonie produkcji. Jak dowiedział się „Super Express”, scenarzyści szykują dla widzów kilka trzymających w napięciu zwrotów akcji. Jednym z nich jest wątek Alicji i Krzepińskiego. Jak dowiedział się dziennik, postać grana przez Monikę Dryl podejmie decyzję o dokonaniu zabójstwa. Czy rzeczywiście jedna z postaci straci życie?

W „Barwach Szczęścia” dojdzie do zabójstwa?

Alicja Umińska wpadnie w panikę po tym, jak plan jej i Chowańskiego (w tej roli Jacek Rozenek) nie zadziałał. Będzie obawiała się, że zostanie oskarżona o współudział w próbie zabójstwa.

Nowe odcinki "Barw Szczęścia" już po wakacjach
fot. Elzbieta Kasperska/TVP SA/East News

Kobieta otrzyma liścik z prośbą o dokończenie dzieła Chowańskiego i zamordowanie Krzepińskiego. Gdy dowie się o tym Sadowski, wpadnie w gniew. Alicja jednak uzna, że rzeczywiście morderstwo jest dobrym rozwiązaniem.

– Powinnam go zabić. Przynajmniej będę wiedziała, za co posiedzę w więzieniu – ma krzyknąć do Sadowskiego.

Kolega z pracy będzie próbował przemówić do jej rozsądku, a nawet zacznie błagać o rozwagę. Jednak kobieta nie posłucha życzliwego głosu i uda się do szpitala. Czy zdecyduje się na dokonanie morderstwa? Oznaczałoby to koniec udziału Marka Kossakowskiego w serialu.

RazdioZET.pl/se.pl/MF