Zamknij

Zac Efron gwiazdą nowej wersji horroru "Podpalaczka" na podstawie prozy Stephena Kinga

30.09.2020 10:52
Zac Efron gwiazdą nowej wersji horroru "Podpalaczka"
fot. Tinseltown / Shutterstock.com

Zac Efron zagra w nowej wersji "Podpalaczki" - ekranizacji jednej z najpopularniejszych powieści Stephena Kinga. Co wiemy o produkcji? Kiedy premiera filmu "Podpalaczka"?

Zac Efron z jedną z głównych ról w nowej wersji horroru "Podpalaczka". Powieść science fiction, autorstwa mistrza grozy Stephena Kinga, doczekała się już ekranizacji w latach 80. XX wieku. Film nie został jednak ciepło przyjęty i zarobił zaledwie 17 milionów dolarów, przy 12 milionowym budżecie. Nadszedł zatem czas na nową, odświeżoną wersję. Co wiemy o filmie? Kiedy odbędzie się premiera filmu "Podpalaczka"?

Zac Efron gwiazdą nowej wersji horroru "Podpalaczka"

Główną bohaterką "Podpalaczki" jest dziecko imieniem Charlie McGee - dziewczynka obdarzona darem pirokinezy. Gdy jej życie znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ojciec postanawia chronić swe dziecko za wszelką cenę. W oryginalnej wersji filmu, z 1984 roku, w rolę Charlie wcieliła się Drew Barrymore.

Zobacz także

"Podpalaczka" - kiedy premiera nowej wersji?

Nie wiemy, kogo w filmie zagra Zac Efron. Zgodnie z doniesieniem prasowym ma on być jedną z głównych postaci w filmie. Za reżyserię odpowiada Keith Thomas, scenariusz zaś napisał Scott Teems ("Halloween Kills"). Kiedy odbędzie się premiera nowej wersji "Podpalaczki"? Tej informacji nie ujawniono. Wiemy jedynie, że zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze w 2020 roku.

Zobacz także