Zamknij

Zac Efron jako seryjny morderca Ted Bundy. Kiedy premiera filmu?

Redakcja
30.11.2018 10:31
Zac Efron jako seryjny morderca Ted Bundy. Kiedy premiera filmu?
fot. Instagram:@zacefron

Przed Zackiem Efronem poważne aktorskie wyzwanie. Gwiazdor „High School Musical” wcieli się w seryjnego mordercę Teda Bundy'ego w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. Kiedy obraz pojawi się w kinach?

Zac Efron to amerykański aktor, który jest świetnym przykładem na to, że jedna kreacja potrafi zapewnić rozpoznawalność na całym świecie i otworzyć drzwi do wielkiej kariery. Choć Efron zadebiutował na ekranach w 2002 roku, to świat usłyszał o nim dopiero cztery lata później. Rola w „High School Musical” sprawiła, że Zac wstąpił do pierwszej ligi hollywoodzkich gwiazd. Jednak poza thrillerem „Pokusa” widzowie nie mieli zbyt wielu okazji, by zobaczyć go w poważniejszych, mroczniejszych odsłonach. Już niedługo jednak będziemy mogli poznać drugą twarz aktora. Wcieli się bowiem w jednego z najsłynniejszych w historii morderców.

Kadr z filmu
fot. Instagram:@istay4efron

Zac Efron jako Ted Bundy

„Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” to zapowiadany na 2019 rok film, który opowie historię słynnego seryjnego mordercy Teda Bundy'ego. Według amerykańskiej policji Bundy wykorzystał seksualnie i zabił ponad 20 kobiet (potwierdzono 21 zabójstw, sam morderca opowiadał o 30 ofiarach). W dokonywaniu zbrodni pomagał mu fakt, że kobiety uważały go za bardzo przystojnego. Postać Bundy'ego wzbudzała w amerykanach przerażenie, do dziś uznawany jest za jednego z największych psychopatów w historii. Film opowie historię z perspektywy jego wieloletniej dziewczyny Elizabeth Kloepfer. Za reżyserię odpowiada Joe Berlinger.

Rola seryjnego mordercy to dla Zacka Efrona duże aktorskie wyzwanie. Z pewnością jednak nie musimy martwić się o wizualne podobieństwo do słynnego mordercy. Efron opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z planu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”, na których widzimy go w roli Bundy'ego. Trzeba przyznać, że wygląda niemal identycznie. Jeśli uda mu się oddać również charakter mordercy, możemy spodziewać się doskonałej kreacji aktorskiej.

ZOBACZ TAKŻE: "Narodziny gwiazdy": nowy film z Lady Gagą

Zac Efron jako Ted Bundy
fot. Instagram:@tedxjeff

RadioZET.pl/MF