Zamknij

Zac Efron nie do poznania. Tak zmienił się gwiazdor "High School Musical" [FOTO]

15.07.2020 10:00
Zac Efron jest nie do poznania
fot. East News

Zac Efron nie wygląda już jak słodki chłopiec z "High Scholl Musical". Idol nastolatek to teraz potężny mężczyzna z brodą, który prowadzi program poświęcony ekologii. Jak przez lata zmienił się filmowy Troy Bolton? Wiele osób może go nie poznać.

Zac Efron to hollywoodzki gwiazdor, który przed laty był idolem wielu nastolatek, które wzdychały do niego przed ekranami. Amerykański aktor i piosenkarz spektakularną karierę zawdzięcza roli Troya Boltona w niezwykle popularnych młodzieżowych filmach z serii "High School Musical". Z ogromną popularnością wiązało się jednak także zaszufladkowanie Efrona jako przystojnego młodego chłopca, wiele osób uważało, że podobnie jak Robert Patison, nie jest on w stanie zagrać innej roli.

Warto jednak pamiętać, że od ostatniej części "High School Musical" minęło 12 lat. Patison pokazał, że jest świetnym aktorem, ogromną metamorfozę przeszedł także Zac Efron. Od czasu młodzieżowego musicalu zagrał między innymi w dramacie "Charlie St. Cloud" i thrillerze "Pokusa". Zac nie tylko zerwał z filmowym wizerunkiem "grzecznego chłopca". Wielu fanów Efrona sprzed lat mogłoby go teraz nie poznać.

 High School Musical: hit Disneya wraca na ekrany. Ponownie zobaczymy Zaca Efrona? [WIDEO]

Zac Efron po latach. Metamorfoza gwiazdy "High School Musical"

Obecnie Zac Efron ma 32 lata, a jego wygląd zmienił się diametralnie. Po szczupłym chłopcu z grzywką nie pozostał ślad, aktorowi bliżej teraz do kolegi po fachu Chrisa Hemswortha. Doskonale wyrzeźbione, muskularne ciało, stylowa broda, zupełnie inna fryzura. Troy Bolton zniknął na dobre, a jego miejsce zajął postawny, poważny mężczyzna. Internauci zachwyceni są obecnym wyglądem aktora.

- Nagle znowu pokochałam Zaca Efrona.

- Kim jest ten brodaty mięśniak? Czy to naprawdę Troy Bolton? - czytamy w sieci.

Fani i fanki Efrona mogą podziwiać go w autorskim programie "Podróże z Zaciem Efronem". Aktor podróżuje po świecie w poszukiwaniu rozwiązań, które pomogłyby w walce z kryzysem klimatycznym. Jak więc widać, umięśniony przystojniak jest wrażliwy na sprawy ekologii.

A wam która "wersja" Zaca podoba się bardziej?