Zamknij

"Zamiana z księżniczką 3" powstanie! Vanessa Hudgens wystąpi w POCZWÓRNEJ roli?

20.11.2020 14:09
Zamiana z księżniczką 3 - co wiemy o filmie Netflixa?
fot. Mark Mainz/NETFLIX © 2020

"Zamiana z księżniczką 3" oficjalnie powstanie. Platforma Netflix zamówiła kolejną odsłonę popularnego filmu świątecznego z Vanessą Hudgens w roli głównej. Co wiemy o produkcji? Kiedy premiera filmu "Zamiana z księżniczką 3"?

"Zamiana z księżniczką" to świąteczna komedia romantyczna od platformy Netflix. W serwisie zadebiutowała właśnie druga odsłona popularnego filmu z Vanessą Hudgens, a my znamy pierwsze szczegóły dotyczące części trzeciej. Tak, "Zamiana z księżniczką 3" powstanie! Kiedy możemy spodziewać się premiery i czy Vanessa Hudgens wystąpi tym razem w poczwórnej roli?

"Zamiana z księżniczką 3" - co wiemy o filmie Netflixa?

Seria przedstawia perypetie Amerykanki Stacy i księżniczki Montenaro - Margaret. Gdy dziewczyny odkrywają, że są identyczne, postanawiają zamienić się miejscami. Okazuje się to brzemienne w skutkach. W filmie "Zamiana z księżniczką 2", który zadebiutował na Netflix 19 listopada 2020 roku, Margaret nieoczekiwanie dziedziczy tron, a jej związek z Kevinem wisi na włosku. Wówczas bohaterki ponownie się zamieniają. 

Zobacz także

Film "Zamiana z księżniczką 3" został niedawno potwierdzony i wiemy jedynie, że jego premiera odbędzie się w 2021 roku. Z uwagi, że jest to film świąteczny, możemy zakładać, że "Zamiana z księżniczką 3" zadebiutuje na Netflix w listopadzie lub grudniu 2021 roku.

W "Zamianie z księżniczką 2" do Stacy i Margaret dołączyła jeszcze kuzynka tej drugiej, Fiona. Lubująca się w imprezach i skandalach dziewczyna okazała się być trzecim sobowtórem. Czy to oznacza, że w filmie "Zamiana z księżniczką 3" twórcy pójdą o krok dalej i Vanessa Hudgens wystąpi w poczwórnej roli?

Zobacz także: Filmy świąteczne, które obejrzysz ONLINE 2020 [TYTUŁY] 

Aktorka udzieliła wywiadu dla magazynu The Wrap, w którym poruszyła tę kwestię. Przyznała wówczas, że choć ma nawet plan na czwartą bohaterkę (miałaby być Szkotką), to trzy dziewczyny już wystarczą.

Nie, to byłoby już przegięcie. Dotarliśmy już do maksimum z trzema bohaterkami i tego będziemy się trzymać. Zwariowałabym gdybym miała dodać do tego jeszcze czwartą. [...] Chciałabym mieć okazję, by opanować szkocki akcent, bo go uwielbiam. Ale nie. To się nie wydarzy. 

Vanessa Hudgens dla The Wrap

Zobacz także